Gjoba Online

114
Contains Ads

Ky app eshte pa pagese dhe sherben per te kontrolluar gjobat e makinave.
Ky NUK eshte aplikacion zyrtar i miratuar nga Ministria Puneve te Brendshme dhe nuk permban te dhena per drejtuesit e automjeteve.

Te dhenat terhiqen direkt nga faqja zyretare e Policise se Shtetit Shqiptar duke derguar nje kerkese elektronike. Aplikacioni thjesht proceson kerkesen dhe afishon te dhenat tek perdoruesi dhe nuk do te ruaj kurre te dhenat e perdoruesit ne vendndodhje tjeter pervec se ne pajisjen mobile te perdoruesit.

Qellimi i realizimit te ketij app eshte njoftimi i perdoruesit ne rast se ka gjobe te pa pagurar. Prandaj mbani te instaluar kete app dhe mos e fshini pasi keni kontrolluar per gjobe sepse do te njoftoheni menjehere nqs merrni nje gjobe, duke bere keshtu pagesen brenda afatit per te perfituar dhe zbritje nga gjoba.

------------
*Shenim: Duke qene se aplikacioni Gjoba Online varet teresisht nga faqja zyrtare e policise se shtetit dhe kemi vene re qe nganjehere ajo faqe eshte jasht linje, atehere edhe ky aplikacion nuk mund te verifikoje gjobat. Duhet te kuptoni qe ky nuk eshte problem i ketij aplikacioni dhe nuk mund te bejme dot gje ne per zgjidhjen e ketij problemi, pervec se te njoftojme strukturat perkatese qe menaxhojne faqen zyrtare. Duke pasur parasysh kete, nqs veni re qe aplikacioni nuk ju afishon pergjigje atehere ju lutem mos lini menjehere feedback negativ.
Read more
Collapse
4.0
114 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

:-v.3.7
- bug fixed
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 11, 2017
Size
3.4M
Installs
10,000+
Current Version
3.7
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Shares Info
Permissions
Offered By
fatjoni.com
Developer
Rruga Adil Alushi Lagja 3 Kavaje (2500) Albania
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.