Rythm, Fijian Music, Christian Radio, Top 40 music

Да се преведе описот на македонски (Република Македонија) со „Преведи на Google“?Преведи го описот назад на англиски (Обединето Кралство)

Rythm is Fiji's only music streaming app, bringing you the latest music from Fiji, the South Pacific and the world.

Explore interesting music and listen to English and iTaukei songs, featured playlists or just pick a mood and start listening to some great music!

Listen to your favourite songs wherever and whenever you want.

If you have a query, reach out to us and we will be happy to resolve it. Email us on: rythm@fijilive.com
Ритам е само музика стриминг апликација на Фиџи, да ви донесат најновите музика од Фиџи, на Јужниот Пацифик и светот.

Истражуваат интересна музика и да го слушнете на англиски јазик и iTaukei песни, опремен плејлисти или само ги собереш на расположението и да почне слушање на некои добра музика!

Слушајте ги вашите омилени песни каде и кога сакате.

Ако имате пребарување, допрат до нас и ние ќе бидеме среќни да го реши тоа. Ни e-mail на: rythm@fijilive.com
Прочитајте повеќе
4,0
Вкупно 152
5
4
3
2
1
Се вчитува...

Што е ново

New in this version:
• Vodafone postpaid numbers are supported now.
Прочитајте повеќе

Дополнителни информации

Ажурирано
22 јули 2018
Големина
6,2M
Инсталации
10.000+
Тековна верзија
1.5
Потребен е Android
4.0.3 и понова
Оцена на содржината
Тинејџери
Различни содржини: се препорачува дискреција
Интерактивни елементи
Дигитални купувања
Понудено од
Fijilive
©2018 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.