Rythm, Fijian Music, Christian Radio, Top 40 music

Rythm is Fiji's only music streaming app, bringing you the latest music from Fiji, the South Pacific and the world.

Explore interesting music and listen to English and iTaukei songs, featured playlists or just pick a mood and start listening to some great music!

Listen to your favourite songs wherever and whenever you want.

If you have a query, reach out to us and we will be happy to resolve it. Email us on: rythm@fijilive.com
Lexo më shumë
4,0
152 në total
5
4
3
2
1
Po ngarkohet...

Ç'të reja ka

New in this version:
• Vodafone postpaid numbers are supported now.
Lexo më shumë

Informacione shtesë

Përditësuar
22 korrik 2018
Madhësia
6,2M
Instalimet
10.000+
Versioni aktual
1.5
Kërkon Android
4.0.3 e lart
Vlerësimi i përmbajtjes
Adoleshentët
Përmbajtje të ndryshme: Këshillohet kujdesi
Elementet interaktive
Blerje dixhitale
Autorizimet
Ofruar nga
Fijilive
©2018 GoogleKushtet e shërbimit të sajtitPrivatësiaZhvilluesitArtistëRreth Google|Vendndodhja: SHBAGjuha: shqip
Duke blerë këtë artikull, hyn në transaksion me Google Payments dhe pranon që Kushtet e shërbimit dhe Njoftimin e privatësisë së Google Payments.