Fire Station Alarm

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Aplikácia je určená pre hasičov, záchranárov, zdravotníkov a pre všetkých, ktorí sú upozorňovaní na výjazd pomocou SMS správ.

Po nastavení podmienok na vyvolanie poplachu - telefónnych čísel alebo kľúčových slov - aplikácia spustí sirénu a aktivuje dialógové okno, ktoré umožní jednoducho odpovedať, či sa používateľ aplikácie výjazdu zúčastní, alebo nie, alebo odpovedať vlastnou preddefinovanou SMS správou. Siréna najvyššej hlasitosti zaznie aj keď je telefón v tichom režime a sú vypnuté všetky zvuky telefónu. Ak používateľ aplikácie nereaguje v stanovenom čase, alebo ak je aplikácia deaktivovaná, je vyhlasovateľovi poplachu odoslaná automatická SMS správa, ktorá ho informuje, že užívateľ nereaguje, resp.že aplikácia je deaktivovaná.

Aplikácia ďalej umožňuje hromadné posielanie vopred pripravených SMS správ na neobmedzený počet telefónnych čísel a jedným úkonom tak vyvolať poplach u viacerých osôb. Umožňuje vytvoriť viac zoznamov adresátov, napr. členov družstiev hasičských jednotiek a neobmedzený počet preddefinovaných správ. Aplikácia pri manipulácii s informáciami z telefónneho zoznamu alebo s kontaktnými údajmi tieto a ani žiadne iné osobné údaje nikde neprenáša, neposiela, nezhromažďuje, nevyužíva a ani inak nespracúva, kontaktné údaje nie sú zverejňované a ani inak a nikomu nie sú sprístupňované.

Zakúpením aplikácie získate nástroj, ktorý vám umožní prijímať i vyhlasovať poplach prostredníctvom SMS správ, umožní okamžitý prehľad o členoch, ktorí sa výjazdu zúčastnia a maximálne eliminuje ľudský faktor, napr. zabudnutie na vypnuté zvuky v mobilnom telefóne. Taktiež podporíte likavských hasičov v ich činnosti a prispejete na náklady vynaložené na vytvorenie aplikácie ;-).
The application is designed for firefighters, rescue workers, medics and for all those who are aware of the exit by SMS.

After setting the conditions for raising the alarm - telephone numbers or keywords - the application and siren activates a dialog that lets you easily answer whether the application user exit participate, or not, or respond vlastnou preddefinovanou SMS. Siréna high volume sounds even when the phone is in silent mode and turns off all phone sounds. If the user application does not respond within the stipulated period or if the application is deactivated, the alarm enunciator sent an automatic SMS message that informs him that the user does not respond, resp.že application is deactivated.

Aplikácia also enables pre-prepared group sending SMS messages to an unlimited number of phone numbers and act as one cause alarm among several persons. It allows you to create more mailing lists, for example. members of cooperatives fire units and an unlimited number of predefined reports. Handling applications information from the phone book or contact information, and these or any other personal information will not be passed anywhere, not sent, not collected, and does not use or otherwise worked, contact details are not published, or otherwise and are not made available to anyone.

When you purchase you get a tool that allows you to receive and an alarm via SMS, you instant overview of the members taking part in a maximum exit eliminates the human factor, for example. forgetting to turn off the sound on a mobile phone. You also support Likavský firefighters in their activities and will contribute to the costs incurred to create applications ;-).
Read more
Collapse
4.4
14 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

- Podpora novej verzie Android
- Oprava drobných chýb
- POZOR - pokiaľ to mobilný telefón umožňuje, označte si aplikáciu v nastaveniach Androidu ako chránenú. V prípade, že tak neurobíte, spustenie alarmu nemusí fungovať vždy správne. Toto je dôležité hlavne pri zariadeniach značky Huawei a iných výrobcov z Číny.
Read more
Collapse

Additional Information

Eligible for Family Library
Eligible if bought after 7/2/2016. Learn More
Updated
March 21, 2018
Size
2.0M
Installs
500+
Current Version
1.2.3
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
OZ FLORIÁN
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.