Ushqimet Shqip Anglisht

Contains Ads

Shiko,dëgjo,lexo dhe mëso ushqimet në dy gjuhë njëkohësisht duke përdorur metoda më moderne interaktive të cilat kanë efekt mahnitës në të mësuarit...
Në këtë lojë mund të mësoni pemët dhe perimet në gjuhën Shqipe dhe atë Angleze, e gjithë kjo bëhet më interesante nëprmjet kuizit i cili është mjaft sfidues për fëmijët tuaj...

Për më shumë provojeni vetë!
Read more
4.8
28 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

* Përimisim i disa lëshimeve
* Shtim i butonit dëgjo në kuiz
Read more

Additional Information

Updated
January 10, 2016
Size
15M
Installs
5,000+
Current Version
1.1
Requires Android
2.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Tetova Developers
Developer
Marshall Tito b.b. 1200 Tetovo R.Macedonia
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.