Alfred Concierge

100+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Alfred Concierge mobil uygulaması ile Rezidanslar, Ofisler, AVM'ler, Bankalar, Otomotiv ve Lojistik şirketlerinde Concierge hizmeti almak artık çok kolay.

Mobil uygulamamız ile Concierge, Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmet isteğinizi oluşturabilir, Teknik ve Temizlik hizmet isteklerinizi iletebilirsiniz. Tüm isteklerinizi görüntüleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Misafirleriniz onayını verebilir, gelecek olan misafirinizin bilgilendirmesini önceden yapabilirsiniz.

Önerilerinizi iletebilirsiniz.

Duyurular bölümünden genel bilgilendirmeleri takip edebilirsiniz.

Ön Büro Yönetimi

7 gün 24 saat sunduğumuz hizmetlerle 5 yıldızlı bir otelden beklenen tüm konfor ve ayrıcalıkları Rezidans sakinlerine, Ofis çalışanlarına ve tüm kullanıcılarımıza ulaştırıyoruz.

Resepsiyon Hizmetleri

Rezidans; randevu, rezervasyon, yurtiçi veya yurtdışı etkinlikler için bilet temini, araç muayene, saatlik özel şoför, araç kiralama, transfer, uçak-helikopter-tekne kiralama artık rezidansınızda, size bir adım uzakta.

Ofis; Alfred’in sunduğu randevu, karşılama, yönlendirme, rezervasyon, bilet temini,
araç muayene, saatlik özel şoför, transfer, araç-uçak-helikopter-tekne kiralama hizmetleri artık ofisinizin resepsiyonunda, size bir adım uzakta.

Concierge

Concierge noktalarında sunduğumuz bilgi, rezervasyon, bilet temini, vestiyer, emanet, transfer hizmetleriyle, hizmet verdiğimiz alışveriş merkezlerini diğerlerinden bir adım öne taşıyoruz.

Bellboy

Rezidans; alışveriş, gazete, paket, evrak dağıtımı, araç yıkama, benzin doldurma, eczane, lostra, kuru temizleme, terziye uğrama… Günlük yapılacak işler bitmek bilmiyor. Alfred olarak hizmet verdiğimiz rezidansların sakinleri bunlarla vakit kaybetmiyor.

Ofis; siz çalışırken arabanız yıkansa, benzini doldurulsa, evraklarınız dağıtılsa, alışveriş, eczane, lostra, kuru temizleme, terzi işleriniz halledilse, işinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Alfred ile hepsi mümkün.

AVM; siz alışveriş yaparken arabanızın yıkandığını, benzininin doldurulduğunu, paketlerinizin aracınıza bırakıldığını ya da eczane, lostra, kuru temizleme, terzi işlerinizin halledildiğini düşünün. Hep o alışveriş merkezine gitmek istemez misiniz? Alfred Bellboy hizmetimizle artık bu mümkün.

Vale

Sigorta güvencesiyle sunduğumuz kurumsal vale hizmetiyle, Türkiye’nin önde gelen alışveriş merkezilerine değer katmaya devam ediyoruz.

Siz ya da misafirleriniz park yeri aramak için zaman kaybetmeyin. Alfred vale hizmetleriyle, park alanlarına iki kat daha fazla araç alınabiliyor.
Updated on
Jan 7, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available