The Nation Pakistan

Contains Ads
Да се преведе описот на македонски (Република Македонија) со „Преведи на Google“?Преведи го описот назад на англиски (Соединети Американски Држави)

The official Android application for The Nation newspaper Pakistan.

Get the latest news updates and breaking news from The Nation website. The Nation for Android offers Pakistani news, International news, Sports news, Business News, Entertainment news and news from Islamabad, Lahore and Karachi.
примена на официјалните Android за весникот нацијата Пакистан.

Повикај ги најновите новости и кршење вести од веб нација. На нацијата за Андроид нуди пакистански вести, меѓународни вести, спортски вести, бизнис вести, забавни вести и вести од Исламабад, Карачи и Лахоре.
Прочитајте повеќе
4,1
Вкупно 209
5
4
3
2
1
Се вчитува...

Што е ново

Minor Design Changes & Improvements
Прочитајте повеќе

Дополнителни информации

Ажурирано
03 јануари 2018
Големина
6,5M
Инсталации
10.000+
Тековна верзија
3.0.7
Потребен е Android
4.1 и понова
Оцена на содржината
Понудено од
Bramerz
©2018 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.