Fatura Ödeme Merkezi

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Fatura Ödeme Merkezi olarak 2007 yılından beri sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Genel olarak bütünleşik bir hizmet anlayışı ile 10.000'den fazla güçlü bayi ağı ve geniş ürün yelpazesini her geçen iyileştirip çoğaltarak sizlere hizmet ve servisleri sunmaya davam edeceğiz.

Şirketimiz Türkiye' nin 81 ilinde hizmet vermektedir. Güçlü veteknolojik altyapısı ile sektöre yön vermektedir. Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar serverler sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmaktadır. Maximum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek, bayilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Bayilerimize katma değer sağlayacak yeni servisler üreterek ek kazançlar sağlamayı hedeflemektedir.

Şirketimiz her yıl düzenli olarak YMM firmalarına tam tasdik denetim ile kendisini denetletmektedir. Şirketin mali ve ortaklık yapısı oldukça şeffaf ve yatırıma açık bir şekilde kendi öz sermayesi ile geleceğe güvenle bakmatadır. Şirketimizin merkezi Türkiye' nin göz bebeği Tekstilkent Ticaret Merkezindedir. Şirketimizin Tekstilkent iş merkezinde 600 m2 yakın 2 katlı kendisine ait olan ofisinde hizmet vermeye devam etmektedir. Ofisimiz altyapı olarak internet, ses, yangın, elektrik ve bir çok altyapıyı bayilere hizmet verebilmek için yedekli ve özenle hazırlanmıştır.

Şirketimiz 6493sayılı kanun ile Pratik İşlem ödeme kurulşu ile temsilcilik anlaşması ve pazarlama faaliyet anlaşması fatura ödeme merkezi temsilciliği Pratik İşlem yeni temsilcileri biraraya getirmektedir. Şirketimiz güçlü bayi ağı ile yaptığı hamlelerle maliyetleri minumum seviyeye düşürerek bayilerimize imkanlar sunmaktadır. Bayilerimize hızlı, güvenilir bir webservis platformu oluşturarak veya elektronik cihazlar, Fatura Pos ve Kontör Pos cihazı üzerinden de işlem yapabilme olanağı sağlanmıştır. Fatura ödeme merkezi bualanda faaliyet gösterek, inanmış kalplerin umudu olmuştur. Bizler inandık, işimizi ve sizleri seviyoruz. Sizler ile birlikte çok daha güzel günlere imza atacağız. Daha yapacağımız bir çok yeniliği bizimle yaşamak ve bu sektörde kazanç sağlamak istiyorsanız hemen bayimiz olun Güven Grup Teknoloji üzerinden kontör satışı ve Pratik İşlem Ödeme Kuruluşu temsilcisi olunuz.

En büyük hedefimiz sektördeki dalgalanmalardan etkilenmeden, uluslararası standartları yaklayarak güvenli fatura tahsilat merkezleri oluşturmaktır. Fatura ödeme sistemimiz banka ve kurum anlaşmalı online hizmertler sistemi ile çaışmaktadır. Artık güç sizde, çünkü bizimle tanıştınız. Sizde farkı yaşamak istiyoru ve geleceğinize güzel bir pencereden bakmak istiyorsanız gelin bayimiz olun sizlere kazandıralım.
As Bill Payment Center, we are proud to give you the best service since 2007. In general, we will continue to offer you services and services by improving and expanding each passing day with an integrated service concept and more than 10,000 strong dealer network and wide product range.

         Our company is Turkey's serve in the 81 provinces. With its strong and technological infrastructure, it gives direction to the sector. Today, thanks to many advanced technology and software servers, the industry is taking steps to make life easier. Providing maximum level of customer service support, it provides instant solutions to the problems that dealers may experience. It aims to generate additional services by generating new services that will provide added value to our dealers.

          Every year, our company regularly audits the YMM companies with full certification audit. The company's financial and shareholding structure is highly transparent and open to investment with its own capital and looking to the future with confidence. Our company's center of Turkey's pupil is Tekstilkent Trade Center. Our company continues to serve in its own office with 2 floors in 600 m2 in Tekstilkent business center. Our office infrastructure, internet, sound, fire, electricity, and many infrastructures to serve dealers in a redundant and carefully prepared.

        With the Law No. 6493, our Company brings together the representatives of the Practical Transaction Payment Institution and the representative of the Invoice Payment Center. Our company provides opportunities to our dealers by reducing costs to minimum level with the moves it makes with its strong dealer network. Our dealers have been provided with the opportunity to create a fast, reliable web service platform or to make transactions via electronic devices, Invoice Pos and Recharge Pos device. The bill payment center has become the hope of believing hearts by operating in this area. We believe, we love our work and you. Together with you, we will sign much more beautiful days. If you want to live a lot of innovations with us and gain profit in this sector, be our dealer right away.

         Our biggest goal is to create secure invoice collection centers by approaching international standards without being affected by the fluctuations in the sector. Our invoice payment system works with the online service system with bank and institution agreements. Now you have the power, because you've met us. If you want to experience the difference and you want to look at your future through a beautiful window, let us be your dealer.
Read more
Collapse
4.2
16 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Online fatura ödeme daha kolay hale getirildi
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 17, 2020
Size
86k
Installs
10,000+
Current Version
1
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
GÜVEN GRUP TEKNOLOJİ
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.