BonFoto eshte aplikacion qe sherben per dergimin e fotografive per printim, nga perdoruesi tek Kompania Foto Jetoni. Eshte shume i lehte per perdorim, mondern dhe i pershtatshem. Ndihmon dhe lehteson ne mase te madhe printimin e fotografive.

Ideja e krijimit te nje aplikacioni te tille ka ardhe pas analizimit te te gjithe faktoreve qe kane ndikuar ne renjen e deshires se njerezve per printim te fotografive. Kursen kohe, eshte ne sherbim te klientit 24 ore ne dite dhe mbi te gjitha eshte aplikacion pa pagese.

Nje gje tjeter shume me rendesi eshte çmimi i fotografive. Platforma BonFoto eshte menduar te jete platforme LowCost e printimit te fotografive, qe do te thot qe klientet qe do ta shfrytezojne kete platforme do te perfitojne çmime shume te lira per printimin e fotografive.

LEHTE, SHPEJTE DHE LIRE.
MBUSHU ME KUJTIME

BonFoto.

BonFoto, fotografi, shtyp, fotojetoni, foto, print, shqip, alb, digital
Read more
Collapse
5.0
28 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Funksione të reja:
- Mundësia për përzgjedhjen e formatit të fotografisë
- Mundësia e përzgjedhjes së albumit

Ne vazhdimisht bëjmë përmirësime në aplikacion me qëllim të përjetimit të një eksperience më të mirë të shfrytëzimit.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 13, 2019
Size
58M
Installs
1,000+
Current Version
2.0.0
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Armend Belallari
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.