Libra me Zë

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Albanian

Aplikacioni Libra me zë u’a mundëson të gjithëve të dëgjojnë libra të cilat janë lexuar me zë nga vullnetarët e platformës.

Audio Librat janë të ndara në kapituj për përdorim më të lehtë duke mundësuar të vazhdohet libri në kapitullin ku ka mbetur.

Platforma digitale “Libra me zë”, rëndësi të veçantë iu ka dhënë personave me shikim të dobësuar dhe personave të verbër që aplikacioni të jetë sa më i çasshëm.

Të gjithë komunitetit shqipfolës që nuk mund të lexojnë, ky aplikacion do të iu mundësojë të dëgjojnë librat me zë.
The Voice Books app lets everyone hear books that have been read aloud by platform volunteers.

Audio Books are divided into chapters for easier use enabling the book to continue to the chapter where it remains.

The digital platform "Voice books", has given special importance to visually impaired and blind people to make the application as accessible as possible.

For all Albanian-speaking communities who cannot read, this app will enable them to listen to books aloud.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Libra me Zë - Version 1.0
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 7, 2020
Size
504k
Installs
1,000+
Current Version
1.0.0
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Frakton
Developer
Iliria Building H2/L2, Sunny Hill, Prishtina, 10000, Kosovo
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.