Fujibas - Powered by Fujifilm

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Hızla akan yaşamımızda, mutlu olduğumuz anları hatırlamak bizi iyi gelir. Fujifilm’in yeni uygulaması FUJIBAS ile “nerede olursanız olun” sevdiklerinizin fotoğraflarını karta bastırıp hediye ederek, onları şaşırtabilirsiniz.

Cep telefonu sistemlerinin hızla gelişmesiyle birlikte fotoğraf çekme oranı da her geçen yıl katlanarak artıyor. Fakat fotoğraflar zamanın hızına yetişemiyor, albümlerde yerini alamıyor. En güzel anılar, dijital platformlarda durduğu yerde eskiyor, bir süre sonra da kaybolup gidiyor… Yazın kumsalda geçirdiğiniz keyifli anlar, dostlarla bir arada olduğunuz doğum gününüz, çocuğunuzun okuldaki ilk günü… Hepsi fotoğraflandı ve birer anı oldu daha gününü bile doldurmadan. Eskiden olsa bin bir itina ile çekilen fotoğraflar yine bin bir itina ile seçilir, fotoğrafçının yolu tutulur, basılır ve aile albümünde yerini alırdı.

Bu soruna artık yepyeni bir çözüm var: FUJIBAS! Fujifilm’in yeni uygulaması FUJIBAS, IOS, Android ve Web üzerindeki tüm sistemlerden ve Instagram, Facebook gibi sosyal medya ortamlarından fotoğrafların seçimine, istenilen ebat ve adette basımına imkan sağlıyor. Klasik, kare, retro, kanvas, kolaj ve retronot olmak üzere sunulan baskı seçenekleri, fotoğraf baskı kültürünün gelecek kuşaklara aktarılması için de dikkat çekici özellik olarak ön plana çıkıyor.

Cep telefonları, tabletler ve masa üstü bilgisayarlardan seçtiğiniz ve karta bastırdığınız fotoğrafları, en yakındaki Fujibas bayinden teslim alabilirsiniz. Ya da, kargo teslim seçeneğiyle dünyanın neresinde olursanız olun dilediğimiz adresteki sevdiklerinize hoş bir yılbaşı hediyesi olarak gönderebilirsiniz. Yapacağınız tek şey uygulamayı indirmek, sevdiklerinizi mutlu edecek fotoğrafları seçerek dakikalar içinde baskıya göndermek ve armağan etmek.www.fujibas.com

NASIL ÇALIŞIYOR?
Fujibas ile farklı boyut ve formatlarda fotoğraf baskıları alabilirsiniz. Tüm baskılar yüksek kalitedeki Fujifilm fotoğraf kağıtlarına yapılmaktadır.
İlgilendiğiniz Fujibas ürününü seçin. (Örneğin: Fotoğraf baskısı ya da kolaj)
Bastırmak istediğiniz fotoğrafları seçin.
Düzenleyin.
Siparişinizi verin.
Siparişinizi teslim alın ve keyfini çıkarın. Siparişinizi üye Fujifilm mağazalarından alabileceğiniz gibi adresinize gönderilmesini de tercih edebilirsiniz.

Fujifilm’i daha yakından tanımak için Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
İstediğiniz zaman bize iletisim@fujibas.com e-posta adresimizden ulaşabilir, sorularınızı sorabilirsiniz. Size cevap vermekten mutluluk duyacağız.
In our fast-flowing life, it is good to remember the moments we were happy with. With Fujifilm's new app FUJIBAS, you can surprise them by pushing the pictures of your loved ones on the card and giving them ı wherever you are Fuj.

With the rapid development of mobile phone systems, the photo-taking rate is growing exponentially each year. But the photos cannot keep up with the speed of time, and cannot take their place in the albums. The most beautiful memories, the digital platform where the old is standing, then disappears after a while ... Summer is the pleasant moments you spend together with friends, your birthday, your child's first day in the school sonra They were all photographed and a memoir without even filling the day. The photographs that were taken with great care in the past were chosen with the utmost care, the photographer's way was kept, printed and taken his place in the family album.

We now have a brand new solution to this problem: FUJIBAS! Fujifilm's new application enables the selection of photos from all the systems on social media like Instagram and Facebook on FUJIBAS, IOS, Android and Web. Print options, including classic, square, retro, canvas, collage and retronot, are also remarkable for the transfer of the photographic print culture to future generations.

Photos from mobile phones, tablets, and desktops that you print on the card are available from the nearest Fujibas dealer. Or, with the option of delivering cargo, you can send your loved ones at any address in the world as a welcome Christmas gift. The only thing you will do is download the application, send photos to the print in minutes by selecting the photos that will make your loved ones happy and present it. Www.fujibas.com
 
HOW IS IT WORKING?
With Fujibas you can get photo prints in different sizes and formats. All prints are made on high quality Fujifilm photo papers.
Select the Fujibas product you are interested in. (For example: photo printing or collage)
Select the photos you want to print.
Edit.
Place your order.
Take delivery of your order and enjoy. You can buy your order from Fujifilm stores or you can choose to send them to your address.

To learn more about Fujifilm, you can follow our Facebook, Twitter and Instagram accounts.
You can contact us any time you want to contact us at iletisim@fujibas.com e-mail address. We will be happy to answer you.
Read more
Collapse
3.7
40 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Uygulama içerisinde bulunan küçük hatalar giderildi.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 9, 2019
Size
9.7M
Installs
10,000+
Current Version
1.3.7
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases
Permissions
Offered By
FUJIFILM TÜRKİYE
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.