Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

"Ben Dostum" kar amacı gütmeyen, sahipsiz hayvanlar ve hayvan dostları yararına faaliyet gösterecek, mobil uygulama temelli bir sosyal sorumluluk projesidir.

En öncelikli hedefimiz, Türkiye'nin en büyük hayvan sever topluluğu olarak, sahipsiz hayvanlar için sürdürülebilir bir fon yaratmak. Bunu yaparken hayvan hakları bilincini yükseltmek, tüm işletmelerin hayvanseverleri hedef kitlesi içinde önemli bir topluluk olarak görmelerini ve hayvanlar yararına hareket etmelerini sağlamak. Uygulama, herkesi hayvanlara yönelik tutumlarında iyileştirmeye yönlendirecek ve gerek işletmeler gerekse sponsorlar aracılığı ile ciddi bir kaynak yaratmayı sağlayacak mekanizmalar ile tasarlanmıştır. Ücretsiz olacak uygulama, aynı zamanda vakitlerinin sadece bir kısmını köpek gezdirme, kedi/köpek bakıcılığı gibi işlerle değerlendirecek kullanıcılarına da ek gelir elde etme imkanı sunacak. Güvenilir bakıcılar ile bakım sorumlulukları nedeniyle sahiplenmekten kaçınanlara kolaylık sağlamak, ücretsiz seminer ve bilgilendirmeler ile daha çok yuva yaratmak gibi ek faydalar da sağlayacaktır.

Ben Dostum, sahipsiz hayvanları besleyen, tedavileri ve yuva bulmaları için emek harcayan diğer oluşumlardan bir diğeri olmak yerine tüm bu şekilde çabalayan kişi ve organizasyonlara destek olan, hayatlarını kolaylaştıran ve sürekli bir fon yaratan mobil platform olacaktır.

Mobil uygulamanın 5 ana işlevi, hem hayvanseverlerin yaptıkları işleri kolaylaştıracak; hem de mobil uygulama üzerinden elde edilecek reklam ve bu platformdan sağlanacak küçük gelirlerin oluşturacağı birikim ile kayda değer ve sürekli bir maddi kaynak yaratacaktır. Bahsi geçen 5 ana işlev;
* Hayvan dostu işletmeler ,
* Acil Yardım ve anlık bildirimler,
* Mama-Tedavi Kumbara ve İlanları ,
* Sahiplenme ve yuvalandırma ,
* Bakıcı-Eğitmen-Nakil Hizmetleri olarak açıklanabilir.

Ben Dostum mobil uygulaması, yakınlardaki hayvan dostu işletmelerde check-in yapabilmenizi, işletme/mekan hakkında yorumlar yapabilmenizi, yüksek ya da düşük puanlamalar ile hayvansever kitlenin kolayca dikkatini çekmenizi sağlar .

Şahit olduğunuz acil vakalara (yaralı bir hayvan, sokağa atılmış yavrular… gibi) yardım etme imkanımız olmadıysa bu durum hepimizin vicdanını acıtmıştır. Ben Dostum uygulaması, bir satır yazı ve/veya isterse fotoğraf ile acil yardım kaydı oluşturabildiklerinde, vakanın olduğu tam konum bilgisini otomatik ekleyerek yakınlardaki diğer gönüllü kullanıcılara anlık bildirim ile uyarı gönderebilecektir. İsteyen kullanıcılar kendi belirledikleri mesafe dahilindeki acil vakalarda bildirim almayı seçerek yakınlardaki olaylardan haberdar olabilirler.

Mama kumbaraları yanı sıra sponsorlardan ya da kullanıcılardan sağlanan gelirler ve özellikle bir yer tercihi olmayan bağışçılar için “Askıda Mama” imkanı sunulmaktadır. Küçük büyük tüm yardımlar kumbarada birikecek, istendiğinde kullanılacak, askıdan mama alımları da dahil, Ben Dostum ile toplanan tüm yardımların tamamen şeffaf olması sağlanacak ve suistimale izin verilmeyecektir.

Yuvalandırma, en acılı ve zorlu süreçlerden biri olarak mama/tedavi desteğindeki bir çok problemi ve fazlasını bünyesinde barındırır. Farklı mecralarda ilan açıp, her birini takip etme zorluğundan öte, akıp giden ilanlar arasında ilanların kaybolması ve hedef kitleye ulaşmaması son derece yıpratıcı bir süreçtir. Ben Dostum tek noktadan otomatik ilan açma özelliği, akıllı arama mekanizması ile hem sahiplenmek isteyenlerin, hem de yuvalandırma yapmaya çalışanların işini çok kolaylaştıracak.

Bir çok kişinin bakacak kimse bulamayacağı ya da düzenli gezdirme imkanı olmadığı için sahiplenmekten vazgeçtiğini biliyoruz. Size yakın mesafedeki kişilere mobil uygulama üzerinden bir tıkla ulaşabilmek, kaç puan aldığını, hakkındaki yorumları okumak ve tek tıkla iletişim kurabilmek ikna edici olabilir. Bakım, gezdirme gibi hizmetleri gönülden veren güvenilir kişilere kolayca ulaşmak Ben Dostum ile mümkün olacaktır.
"I am Man" not-for-profit, stray animals and animals will operate for the benefit of friends is a social responsibility project-based mobile applications.

Our goal is a top priority, as Turkey's largest community of animal lovers, to create a sustainable fund for orphaned animals. In doing so, raise awareness of animal rights, animal lovers of all businesses ensure that they act in the best interest of the community seen as an important target audience and animals. The application will lead to improvements in their attitude towards all animals are designed with both business and need sponsors to help create a serious source via mechanisms. Free is to practice, but also just a fraction of the time of dog walking, cat / dog will evaluate the job as carer will also offer users the opportunity to earn additional income. Avoid those who provide convenience from ownership due to caring responsibilities with reliable caregivers, more slot with free seminars and briefings will also provide additional benefits, such as create.

I Dude, feeding stray animals, who labors for the treatment and housing of finding rather than being another of the other entities that support all the way to the struggling people and organizations that facilitate their lives and create a permanent fund will be the mobile platform.

5 main functions of the mobile application will facilitate the work done by both the animal; as well as advertising and mobile applications will be achieved through the significant savings will create a small income to be provided from this platform and create a permanent funding. The mentioned 5 main functions;
* Pet-friendly businesses,
* Emergency and instant notifications,
* Mama-treatment piggy banks and property,
* Ownership and homing,
* Explained as a carer-Trainer-transport services.

I am friendly mobile app, nearby pet-friendly businesses in your ability to check-in, business / you to make comments about the venue, high or allows you to easily draw the attention of the masses with low scores in animal studies.

Witnesses to emergencies that (a wounded animal, like puppies dumped in the street ...) has hurt the conscience of all of us if this is our opportunity to help out. I Dude application, without writing a line and / or if you want photos with emergency registration form if they can be able to send push notifications to alert users with other volunteers nearby, adding that the case automatically the exact position information. Users who want to be informed of events in nearby choosing to receive notification in emergency cases within the distance of their choice.

Mama piggy bank revenues obtained from the sponsors, as well as a place preference or user, particularly for non-donors "Hang Mama" facilities are offered. All assistance will accumulate piggy bank in the small and large, to be used when desired, including suspended purchases of food, I will provide complete transparency of all aid collected by my friend and abuse will not be allowed.

Nesting food as one of the most painful and difficult process / treatment of many problems in the support and incorporates more. open advertisements in different media, from the difficulty to follow each other, the loss of classified ads between flowing and reaching the target audience is a highly corrosive process. I open the ads feature automatically from a single point Dude, intelligent search mechanism for those who want to own both, as well as to facilitate the work of trying to do too homing.

from ownership because a lot of people have the opportunity to see or can not be found regularly traversing We know that up. You are close to reach people within a click through mobile applications, how many points you get, and can read the comments about convincing able to communicate with one click. Maintenance, easily reach reliable person who wholeheartedly services such as panning I will be able Dude.
Read more
Collapse
4.7
106 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Performans iyileştirmesi, ek geliştirmeler ve düzeltmeler
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 20, 2017
Size
8.6M
Installs
1,000+
Current Version
1.1.0
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
FYK Bilgi Teknolojileri A.Ş.
Developer
Dokuz Eylül Üniversite Hastanesi DEPARK Sağlık Teknoparkı Zeytin Binası Kat 2 No 202 BALÇOVA - İzmir
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.