Eğitlence Anne Baba Çocuk gelişim denetim takip

Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Çocuk için oyun setleri alan, eğitici oyunlar, günlük aktiviteler arayan, öğretici oyunların yararlarının bilincinde ama internetteki tehlikelerin de farkında olan bir ebeveyn iseniz aradığınız kaliteli ve en faydalı uygulamalar tek çatı altında toplandı, sütelik ücretsiz ve güvenli, kişisel bilgi toplamadan, riskli reklamları çocuğunuza izletmeden, eğitim sisteminin veremediklerini, oyuncaklar ile öğretemediklerinizi her yaşa uygun içerikleri sayesinde çocuğunuza hatta bebeğinize güvenle sunabilirsiniz.

Okul öncesi çağdaki çocukların ve hatta bebeklerin oyun, sinema ve müzik ihtiyaçlarını teknolojinin güvenli yüzü ile eğitsel ve eğlenceli yaklaşımların harmanı şeklinde bulabilecekleri güvenilir bir platform.

Eğitlence, her biri kendi alanında uzman akademisyenler, pedagoglar, eğitimciler, teknoloji uzmanları ve oyun tasarımcılarının geliştirdiği bilimsel bir projedir, dünyanın önde gelen üniversiteleri ve bilim insanları tarafından yapılmış çalışmalara dayanarak geliştirilmiştir

Eğitlence'yi meydana getiren her bir kategorideki; sinema, oyun, okul, müzik, sanat atölyesi... gibi içerikler çocuklarımıza ulaşmadan önce konunun uzmanları tarafından yaşa ve değerlerimize uygunluğu bakımından kontrol edilmektedir. Teknolojiyi çocuğunuza güvenle sunan eğitici oyunlar, reklamsız ve ücretsiz şekilde olarak türk kültürüne ve evrensel değerlere uygun şekilde geliştirildi.

Bu OKUL farklı!
Eğitlence ile alfabe ve sayılar, renkler gibi standart okul hazırlıkları ve testler yerine dikkat, hafıza duygusal farkındalık, merak, hız, esneklik, stratejik planlama, karmaşık düşünme ve problem çözme gibi temel yetenekler desteklenmekte, OKUL kategorisi altındaki oyunlar ile çocuğunuzun bilişsel becerileri ve yetenekleri geliştirilmektedir. MEB eOkul müfredatından farklı olarak (MEB oyunlarına benzer) tasarlanmış yetenek oyunları ile mental ve bilişsel analitik beceriler çocuklarımıza kazandırmaya yardımcı olur.

"Eğitlence Anne Baba" uygulaması ile günlük saat limitleri koyabilir, çocuğunuzun tüm aktivitelerini (video izleme, masal, kitap, boyama, müzik, eğlenceli oyun ve zeka / eğitici oyunlar) izleyebilirsiniz.

Eğitlence okul kategorisinde çocuğunuzun oynadığı oyunlardan elde edilen verilerle yapılan bilimsel analizler ile güçlü yönlerini öğrenebilir, geliştirilmesi gereken konuları farkederek ona destek olabilirsiniz.

Başta okul öncesi ve ana okulu dönemi olmak üzere çocuklara özel eğitici oyunlar, zeka oyunları, çocuk videoları, masallar müzik ve kitap hepsi burada üstelik pedagog denetimli incelenmiş güvenliği onaylanmış içeriklerle, reklamsız FTC COPPA uyumlu, aileler için tasarlanmış kaliteli bir uygulama arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Reklam yok, ücretsiz, 7 yaş, 6 yaş, 5 yaş, 4 yaş, 3 yaş hatta bebekler için çocuklar için eğlenceli oyunlar, okul öncesi anasınıfı etkinlikleri, en eğitici öğretici oyunlar, mental bilimsel okul testleri hepsi bir arada. Çocuğum eğlenirken aklım kalmasın huzurla güvenle oynasın diyorsanız, izlediği filmleri oynadığı oyunları istediğinizde denetlemek, harcadığı zamanı kısıtlamak elimde olsun diyorsanız, çocuğunuz için en iyisi

Daha fazla bilgi için https://abc.egitlence.xyz adresini ziyaret edebilir ya da info@fykmobile.com adresine e-posta göndererek bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
play sets for children's playgrounds, educational games, daily activities, seeking aware of the benefits of teaching the game, but quality and most useful apps you're looking for if you are a parent who is well aware of the dangers on the internet under one roof, sütelik free and secure, without collecting personal information, risk ads without watch your child , failed to provide the education system, thanks to teach age-appropriate content with AmAdIklArInIzI every confidence you can deliver even baby toys for your child.

Pre-school children and even babies games, movies and music technology needs in the form of a blend of educational and entertaining approach with a reliable platform where they can find safe side.

Edutainment, each an expert in their field of academics, educationalists, educators, technology experts and scientific projects developed by game designers, developed on the basis of the world's leading universities and scientific studies conducted by the people

Edutainment forming in each category; movies, games, school, music, art workshop ... as the contents are checked for compliance with our experienced and valued by the experts before reaching our children. Technology offers educational games for your child safely, and the Turkish culture as ad-free manner and was developed in accordance with universal values.

This SCHOOLS different!
Edutainment with the alphabet and numbers, note instead of the standard school preparation and testing, such as colors, memory, emotional awareness, curiosity, speed, flexibility, strategic planning, is supported basic skills such as complex thinking and problem solving, cognitive skills and abilities of your child with games under the School category is being developed . Unlike the Ministry of Education curriculum eokul (MEB similar to the game) and games of skill, mental and cognitive analytical skills designed to help give our children.

"Parents edutainment" applications can put limits on the time of day, all the activities of your child (video surveillance, tables, books, painting, music, fun games and intelligence / educational games) you can watch.

With edutainment scientific analyzes conducted with data obtained from games played in the school your child can learn the strengths category, you may be noticing issues that need to be developed to support him.

children with special educational games, especially in preschool and kindergarten period, intelligence games, children's videos, fairy tales with music and books all here approved safety have been examined moreover pedagogue supervised content, ad-FTC COPPA-compliant, you are right if you are looking for a quality application designed for families.

No advertising, free, 7 years, 6 years, 5 years, 4 years old, fun games for children and even babies 3 years old, preschool kindergarten activities, the educational game tutorial, mental scientific school tests all in one. If you say you're staying safely play in peace my mind that my child is having fun, you want to check which games to play movies followed, to limit the time spent to get where you say my hand is best for your child

You can contact us at the address or visit the https://abc.egitlence.xyz info@fykmobile.co sending e-mail address for more information.
Read more
Collapse
4.1
147 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

- Performans iyileştirmeleri
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 20, 2020
Size
32M
Installs
50,000+
Current Version
1.1.09
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases
In-app Products
$0.99 - $42.99 per item
Permissions
Offered By
FYK Bilgi Teknolojileri A.Ş.
Developer
Dokuz Eylül Üniversite Hastanesi DEPARK Sağlık Teknoparkı Zeytin Binası Kat 2 No 202 BALÇOVA - İzmir
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.