Gati.al

Contains Ads

Gati.al është një platformë digjitale e cila shërben si pikëtakim on-line për kërkuesit dhe ofruesit e shërbimeve të ndryshme profesionale. Është falas dhe të mbaron punë. Gjithçka ju duhet është një llogari dhe mund të nisni nga puna. Platforma ofron shumë avantazhe për përdoruesit e saj, duke përfshirë mundësinë që të jenë vetë kërkuesit dhe ofruesit e shërbimeve që përcaktojnë kushtet për bashkëpunim, oraret dhe kostot, dhe të gjitha këto PA ASNJË DETYRIM NDAJ GATI.AL!
Ju keni mundësinë të zgjidhni midis 2500 profesionistëve të 216 profesioneve të ndryshme, dhe gjithashtu i ofrohet mundësia çdo profesionisti apo ekipi profesionistësh të regjistrohen dhe të ofrojnë shërbimet profesionale pa asnjë pagesë ndaj platformës.
Read more
Collapse
4.4
33 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Bug Fixes
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
November 22, 2018
Size
12M
Installs
1,000+
Current Version
1.18
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Albanian Business Partner
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.