10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Kurye, kargo ve nakliye hizmetlerini tek platformda toplayan uygulamada, taşıma ücretini anında öğrenebilir, gelal taşımacılarını kapına kadar çağırabilirsin. Üstelik “hemen gel al” tarifesiyle gönderim yapmak istediğinde, kargon hemen teslim alınır ve dakikalar içinde alıcıya teslim edilir. Kargonu teslim edilene kadar canlı takip edebilir, taşımacı ile dilediğin an uygulama üzerinden konuşabilirsin. Telefon numaran asla görünmez.

“Geçerken gel al” tarifesiyle yapılan şehir içi taşımalar, aynı gün teslim alınır ve aynı gün teslim edilir.

"Vaktinde gel al" tarifesiyle gönderim yapmak istediğinde ise taşımacılar istediğin tarihte ve saatte sana özel olarak adrese gelir. Kargon hemen yola çıkar, en kısa sürede teslim edilir.

Aynı yöne giden taşımacılar gönderiyi teslim aldıktan sonra yalnızca dinlenmek için durur. Kargon bu sayede aktarma merkezlerine uğramadan, şubelerde bekletilmeden hızlıca teslim edilir.

Kargonu teslim ederken ve teslim alırken uygulama üzerinden fotoğrafını çekebilirsin. Böylece kargonun güvenle taşındığından emin olursun.

Evde olmadığında kargonu teslim alacak kişiyi seçebilirsin. Böylece kargon komşuna ya da güvenliğe teslim edilir.

Uygun Fiyat Avantajı: gelal taşımacıları, kargoların ile aynı yöne giden kişiler olduğu için uygun fiyata taşıma yaptırırsın.

Güvenilir Taşıma: gelalcılar, sisteme kaydedilmeden önce sıkı güvenlik kontrolünden geçtikten ve onaylandıktan sonra "gel al" yapmaya başlarlar. Taşımacıların kimlik, ruhsat, ehliyet ve sicil kaydı gibi belgelerinin tümü resmi olarak doğrulanır. Bu sayede kargonu kimin taşıdığını, nakliye taşımanı kimin yaptığını bilirsin.

Çevre Dostu Taşıma: Kargolarını aynı yöne giden araçlar ile göndererek trafikten bir araç eksiltebilir ve karbon salınımını azaltabilirsin.

Sağlıklı Teslimat: Kargoların elden ele, şubeden şubeye dolaşmadan direkt alıcıya teslim edilir. Dilersen gelalcı kargona hiç dokunmaz, kargoyu bagaja sen yerleştirirsin ve alıcı bagajdan kendi alır.

Zaman Tasarrufu: Kargoların hiç beklemeden hemen yola çıktığı için zamandan tasarruf edersin.

Sigorta Güvencesi: Tüm kargoların ve eşyaların gelal güvencesiyle taşınsın. Nakliye ya da evden eve taşıma yaptırıyorsan eşyaların değeri kadar sigortalanır.

Nakliye ve Evden Eve Taşıma: Evini güvenle taşıtabilirsin. Nakliye yaptırmak istiyorsan, parça eşya seçeneği sayesinde yük ve eşyanın hacmine göre taşıma ücreti ödersin. Dilersen sana özel gelmesi için komple araç da talep edebilirsin. Sen de kargolarını ve eşyalarını uygun fiyata taşıtmak istersen hemen aramıza katıl. Uygulama üzerinden profil oluştur, bilgilerin onaylansın, hem hızlı hem de çok uygun fiyata güvenle taşıma yaptır.

0850 255 1313’ü arayarak gelal Çözüm Merkezimize istediğin zaman ulaşabilirsin.
Updated on
Apr 15, 2021

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Location, Personal info and 2 others
Data isn’t encrypted
You can request that data be deleted

What's new

gelal deneyimini daha iyi hale getirmek için uygulamamızı sürekli geliştiriyoruz. Bazı öğeleri düzelttik ve performans iyileştirmeleri yaptık.