Merve Elektronik

100+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

1997 yılında, Hasan Zorlu tarafından kurulan firmamız oğlu Mehmet zorlu önderliğinde beyaz eşya sektörüne artı değer katmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktı.

Hayallerimiz, hedeflerimizden de büyüktü. Bu hayallerimiz gerçeğe dönüştürmek için durmadan yol aldık. Doğu garajı, Dokuma ve Lara ve son olarak Türkiye’nin en büyük konsept mağazasını Antalya Mevlana'da açarak dört mağaza 25 personelle, tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaç edindik. 30 yıllık esnaflık tecrübemizi Bosch’un yaşamı kolaylaştıran teknolojileriyle birleştirerek, güler yüzlü ve güvenilir hizmetimizle tüketicilerimizde sonsuz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Sürekli değişen teknoloji ve şartlar dahilinde verdiğimiz hizmetin sürekliliğini sağlamak ve daim olmak en büyük amacımız. Bu noktada sürekli değişiyor ve gelişiyoruz. Şartlarımızı zorluyor, çağın gerektirdiklerini en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz.

Firma olarak tek sloganımız var: "Bir farkınız olsun, tercihiniz GÜVEN olsun". Mağazalarımızda Bosch ürünlerinin yanı sıra Apple telefon Philips TV grubu olarak siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.
Updated on
Jan 6, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

- Yeni Android sürümlerine uyumluluk sağlandı.