Да се преведе описот на македонски (Република Македонија) со „Преведи на Google“?Преведи го описот назад на англиски (Соединети Американски Држави)

Online News Portal
Онлајн Вести Портал
Прочитајте повеќе
Се вчитува...

Што е ново

New Release
Прочитајте повеќе

Дополнителни информации

Ажурирано
22 јануари 2018
Големина
3,4M
Инсталации
10+
Тековна верзија
1.6
Потребен е Android
4.0.3 и понова
Оцена на содржината
Понудено од
GMaxMart.com
Програмер
E-227, First Floor, Sector 63, Noida - 201301, India
©2018 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.