Моја Кроација на Кроација осигурување Ви нуди:

- Лесно, брзо и едноставно Online купување на полиси за Патничко и Домаќинско осигурување, Online плаќање на вашите долгови

- Генерални информации за Кроација осигурување - А.Д. за неживотно осигурување Скопје.

- Локација на нашите продажни места и лесна навигација преку Вашиот мобилен уред

- Можност за пријава на штети и закажување на термин за достава на документи

- Лесно и едноставно до понуда за Каско и други видови осигурувања преку контакт форма по што ќе бидете контактирани од нашите агенти

- Промоции, евенти, Кроација на web (Facebook, Youtube, итн)
Прочитајте повеќе
Собери
4,6
Вкупно 31
5
4
3
2
1
Се вчитува...

Што е ново

Ажурирање и оптимизација.
Прочитајте повеќе
Собери

Дополнителни информации

Ажурирано
2 септември 2017
Големина
11M
Инсталации
1.000+
Тековна верзија
1.1
Потребен е Android
4.1 и понова
Оцена на содржината
Интерактивни елементи
Корисничка интеракција, Дигитални купувања, Неограничен интернет
Понудено од
Кроација Осигурување - Croatia Osiguruvanje
©2021 GoogleУслови за користење на сајтотПриватностПрограмериЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите за користење и Известувањето за приватност на Google Payments.