Mjedisi im

Mjedisi im është një aplikacion i krijuar me qëllim për të inkurajuar pjesëmarrjen e qytetarit në përmirësimin e mjedisit, duke raportuar shkelësit dhe raste kundravajtjesh te: prerjeve të pyjeve, zjarrvënies së qëllimshme të pyjeve dhe kullotave, ndojtjes akustike, ndotje dhe zhurma të shkaktuara nga ndërtimet, hedhjes së mbeturinave në vende të papërshtatshme dhe shumë të tjera që dëmtojnë mjedisin ku ne jetojmë.Pas raportimit tuaj me anë të këtij aplikacioni, strukturat e dedikuara të Inspektoriatit Shtetëror të Mjedisit dhe Pyjeve do të vihen menjëherë në lëvizje për marrjen e masave ndaj shkeljeve të raportuara. Aplikacioni është krijuar në përputhje me ligjet në fuqi për mbrojtjen e të dhënave personale të individit. Përdoruesi mund të zgjedhë të mbetet anonim.
Ky aplikacion u realizua nga ISHMP në bashkëpunim me Ministrinë e Mjedisit.
Read more
4.4
41 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
September 26, 2015
Size
8.3M
Installs
500+
Current Version
1.2
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Expapp
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.