
M. K.
- Nahlásit jako nevhodné
- Zobrazit historii recenze
Chápu, že někteří mají pocit, že konečně mohou "hodnotit školu" a ne jen ona je. Ale naprosto upřímně, tady jde o hodnocení aplikace, ne toho, že se musíte učit. A ve chvíli, kdy se člověk snaží najít konstruktivní hodnocení, a místo toho zjistí, kdo je "naštvanej že musí dělat ty blbý úkoly", tak je to doslova k ničemu. Pokud si chcete postěžovat, bavte se s kamarády nebo to pište na Instagram nebo tak, ale nespamujte tím tady recenze. Učit se budete muset i tak. Děkuji za pochopení:-)
179 lidí si myslí, že je tato recenze užitečná

Pavel Veverka
Poslední dobou aplikace nejde otevřít, pomůže pouze vynutit ukončení a pak se otevře. Po poslední aktualizaci se zdálo, že je opraveno, aplikace se bez problémů dala otevřít, ale bohužel do prvního přijetí oznámení ( které mimochodem z Učebny také většinou nechodí, naštěstí chodí i mailem), kdy se aplikace zase zasekne a musí se opakovat postup s vynuceným ukončením.
5 lidí si myslí, že je tato recenze užitečná