Gota News

Contains Ads

Gota News është një media online e orientuar ekskluzivisht në botën e lajmeve të aktualitetit ku përfshihen lajmet politike, ekonomike, kulturore, lifestyle etj. Që nga viti 2018 ne kemi ofruar, për vizitorët tanë, lajmet online dhe informacionin kryesor mbi vendin, rajonin dhe botën. Falë stafit të saj të dedikuar sot numëron shumë vizitorë në ditë nga Shqipëria dhe diaspora. Duke u bazuar tek serioziteti, bashkëpunimi dhe përkushtimi, GotaNews ka arritur të ketë një kontent konkurues në tregun shqiptar dhe të huaj.
Read more
Collapse
5.0
36 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Bug fixed Improvements for reliability and speed , implemented a new features !
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 6, 2019
Size
29M
Installs
10,000+
Current Version
1.1.9
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Gota News
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.