Hasanaga.net

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Hasanaga.net çeşitli katagorilerde en güncel ve güvenilir ilanları, sektöre dair tüm gelişmeleri takip edebileceğiniz Emlak, Vasıta, Alışveriş. Hayvanlar Alemi, İş Makineleri & Sanayi, Hizmet, Kariyer, Firma ilanları inşaat firmalarını ve projeleri bir arada bulabileceğiniz bir platformdur. 2016 yılında kurulan ve bu yıldan itibaren kesintisiz bir şekilde çalışmalarına devam eden hasanaga.net yenilenen iletişimi, genişleyen kadrosu ve kullanıcı odaklı ara yüzüyle sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır. Hasanaga.net olarak her geçen gün bünyemize kattığımız yenilikler ile mutluluk odaklı bir çalışma yürütüyor ve bu misyonumuza uygun şekilde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Değişim ve yenilikle hareket etme özelliğimizi kullanıcılarımıza da hissettirmeyi amaç ediniyoruz. Hedeflerimiz Bireysel ve kurumsal üyelerimiz için satış öncesi ve satış sonrasında ürün, müşteri hizmetleri ve destek ekipleriyle kesintisiz hizmet vererek, kazancı ve güveni artırmayı temel hedefimiz olarak ele alıyoruz. İş ortaklarımızın yanında olmayı benimserken aynı zamanda son kullanıcı ve üyelerimizin mutluluğunu da çalışmalarımızın odak noktası haline getirmeye çalışıyoruz. Emlak, Vasıta, Alışveriş. Hayvanlar Alemi, İş ve Tarım Makineleri, Sanayi, Hizmet, Kariyer, Firma ilanları sektörüne yönelik içerikler, inşaat firmalarının proje ve reklam tanıtım çalışmalarını hazırlayarak sektörün haber kaynağı olmaya devam ediyoruz. Bakış Açımız Tüm kullanıcılarımızın her zaman en iyi hizmeti alması gerektiğine inanıyor bu nedenle mutlu müşteri ve kullanıcılar yaratabilmek adına ziyaretçilerimizi yormadan aksiyon almaya önem veriyoruz. Emlak, Vasıta, Alışveriş. Hayvanlar Alemi, İş ve Tarım Makineleri, Sanayi, Hizmet, Kariyer, Firmalar sektörünün temel oyuncularını, emlak, oto galeri, mağaza ofislerini ve inşaat firmalarını tek bir çatı altında toplayarak kullanıcılarımıza geniş ve kaliteli bir portföy sunmaya devam ediyoruz. Hasanaga.net markasının sahip olduğu güveni Emlak, Vasıta, Alışveriş. Hayvanlar Alemi, İş ve Tarım Makineleri, Sanayi, Hizmet, Kariyer, Firmalar sektörüne taşıyarak tüm kullanıcılarına en iyi deneyimi yaşatmak amacıyla yola çıkan hasanaga.net sektörün ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarına uçtan uca hizmet vermeyi kendisine görev edinmiştir.
Hasanaga.net offers the most up-to-date and reliable ads in various categories, Real Estate, Vehicles, Shopping where you can follow all the developments in the sector. Animal Kingdom, Industrial & Heavy Equipment, Service, Career, Company ads is a platform where you can find construction companies and projects together. Hasanaga.net, which was established in 2016 and continues to work uninterrupted since this year, reinforces its position in the sector with its renewed communication, expanding staff and user-oriented interface. As Hasanaga.net, we carry out a work focused on happiness with the innovations we add every day and we continue our work in accordance with this mission. We aim to make our users feel the ability to act with change and innovation. Our Objectives We aim to increase earnings and confidence by providing uninterrupted service with product, customer service and support teams for our individual and corporate members before and after sales. While adopting to be with our business partners, we are also trying to make the happiness of our end users and members the focus of our work. Real Estate, Vehicles, Shopping. We continue to be the news source of the sector by preparing the content for the Animal Kingdom, Business and Agricultural Machinery, Industry, Service, Career, Company advertisements sector, project and advertisement promotion works of construction companies. Our Perspective We believe that all our users should always get the best service, so we care about taking action without tiring our visitors in order to create happy customers and users. Real Estate, Vehicles, Shopping. We continue to offer a wide and high quality portfolio to our users by gathering the main players of real estate, auto gallery, store offices and construction companies under the umbrella of the Animal Kingdom, Business and Agricultural Machinery, Industry, Service, Career, Firms sector. Real estate, vehicles, shopping. Hasanaga.net has set out to provide end-to-end service to the needs of the sector and individual users by carrying the best experience to all its users by carrying them to the Animal World, Business and Agricultural Machinery, Industry, Service, Career, Companies sector.
Read more
Collapse
Loading...

What's New

Satılık Kiralık Vasıta Emlak Alışveriş Tarım ve İş Makineleri Firma Rehberi İş İlanlan Sitesi hasan aga
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
July 23, 2019
Size
102k
Installs
10+
Current Version
1.0
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
In-App Purchases
Permissions
Offered By
Zenlav
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.