AySer İngilizce Test

Contains adsIn-app purchases
1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

İngilizce Kelime öğrenmek artık AySer İngilizce Test ile çok daha kolay

İngilizce kelime öğrenme uygulaması olan AySer İngilizce Test, 7,8,9,10,11,12. sınıf öğrencilerine ve ÖSYM'nin yaptığı YDS, YökDİL, YDT tarzı sınavlarda İngilizce kelimeyi ezberletmeden öğretme konusunda yardımcı olmaktadır.

MEB müfredatına göre her ünite için ayrı ayrı hazırlanmış ve seviyelerden oluşan İngilizce Testler ile sıkılmadan İngilizce kelimeleri öğrenerek İngilizce derslerinde ve günlük İngilizce' de başarılı olacaksınız.

Uygulama içinde "Sınav Kelimeleri" bölümünde ÖSYM'nin sınavlarında çıkmış ve çıkması muhtemel olan İngilizce Kelimeleri öğrenip yüksek puanlar elde etmek artık çok daha mümkün.

İngilizce kelime öğrenme de pratiklik bakımından fayda sağlayan AySer İngilizce Test ile günlük test, doğru/yanlış ve kendini test et bölümlerinden test çözerek gelişiminizde ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

Rekabetçi yapısı ile AySer İngilizce Test kelime öğrenmeyi zevkli hale getiriyor. Savaş Bölgesinde bulunan Grup Savaş yada Rastgele Savaş modülleri ile ister arkadaşlarınızla isterseniz online olan kişilerle bilginizi test edebilirsiniz. Ayrıca Rastgele Savaş modülünde online rekabetçi bulunamaması durumunda "robot" devreye girip, robota karşı yarışabilirsiniz.

Uygulamada test çözerek puanlar elde edebilir, günlük, aylık ve tümünü içerek Liderlik Tablosunda en üst sıralara yerleşebilirsiniz.

Her ay yapılacak olan Yarışma Alanı'nda en yüksek puanı elde edenlere çeşitli ödüller de verilecektir.

* Basit ve Şık Arayüz
Updated on
Sep 18, 2021

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted