Kontör Yükleme Sistemi

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Hemenkontor (IDEAL BILGISAYAR) sistemlerinin mobil kullanım yazılımıdır. Bu yazılım sayesinde hemenkontor.com tipindeki tüm sitelere bağlanarak kontor gönderimi, yukleme takibi, ödeme bildirimi yapabilir, sistem yöneticisine mesaj gönderip, size verilen cevapları okuyabilirsiniz. Ayrıca üyeliğiniz yok ise yeni üyelik başvurusunda bulunabilir, KREDİ KARTI veya BANKA HAVALESİ ile kontör yüklemesi yapabilirsiniz.

Bu yeni versiyon ile artık uygulamaya direk kaydolup, KREDİ KARTINIZ İLE istediğiniz herhangi bir operatörün istediğiniz herhangi bir TL veya paketini, istediğiniz herhangi bir numaraya yükletebilirsiniz.

Ayrıca sadece hemenkontor sistemlerinde mevcut olan ve önemli bir güvenlik güncellemesi olan 2Fa (2 aşamalı güvenlik) özelliğini sisteminizde aktif ettikten sonra sistemdeki bayiliğe giriş yapılabilmesi için standart giriş bilgilerinize ek olarak sadece mobil uygulamanızdan üretilebilen ek bir şifre daha sorulacaktır. Bu şifre girilmeden sisteme giriş gerçekleştirilemez.

Su an yayında olan versiyon BETA versiyonu olarak yayındadır ve uzun bir süredir test edilmesine rağman gözden kaçan aksaklıklar olabilme ihtimali vardır. Bu aksaklıklar ile karşılaştığınızda bize olsun facebook sayfamız üzerinden olsun buradaki yorumlardan bilgi vermeniz, mobil yazılımımızı da sistemlerimiz gibi en mükemmel hale getirmemize yardımcı olacaktır.

Uygulama kullanım akışı şu şekilde seyretmektedir. Bayilik başvurusu - KREDİ KARTI İLE veya uygulama içerisinde görebileceginiz banka hesaplarının herhangi birine ödeme aktarımı (yukleyeceğiniz kontor miktarından fazla ödeme aktardığınızda, kullanımınızdan sonra kalan bakiyeniz hesabınızda muhafaza edilecek ve daha sonraki bir yuklemenizde bu bakiyenizi kullanabiliyor olacaksınız) - Banka havalesi yolu ile ödeme aktarmayı tercih etmiş iseniz, aktarımın ödeme bildirimi kısmından sisteme bildirilmesi - Ödemenizin muhasebe departmanımız tarafından kontrol edilip onaylanması ve son olarak sizin istediğiniz herhangi br operatör üzerinden istediğiniz miktarda kontor yukleyebilmeniz şeklinde kullanılmaktadır.

Uygulamamız herhangi bir operatöre ait bir uygulama değildir, operatörlerden bağımsız olarak geliştirilmiş firmamıza ait bir hizmet uygulamasıdır.

Tüm amacımız siz müşterilerimize mümkün olan en son teknoloji ile hizmet vererek daha güvenli, daha rahat ve daha kolay bir platform kullanmanın rahatlığını yaşatabilmektir.

Uygulamamızda rastlayabileceginiz her türlü aksaklık, eksiklik veya eklenmesini istediğiniz bir özellik konusunda talep ve düşüncelerinizi lütfen bizlerden eksik etmeyiniz. Tüm müşterilerimize bizlere verdikleri fikirler, iyi veya kötü yorumlardan dolayı teşekkür ederiz.

Hemenkontor yazılım ekibi
Mobile usage software of Hemenkontor (IDEAL COMPUTER) systems. Thanks to this software, you can connect to all sites of type hemenkontor.com, send and receive messages, upload tracking, payment notifications, send messages to the system administrator and read the answers given to you. In addition, if you do not have a membership, you can apply for a new membership, you can load credits with CREDIT CARD or BANK TRANSFER.

With this new version, you can now register directly to the application and you can upload any TL or package you want to any number of any operator you want with your CREDIT CARD.

In addition, after you activate 2Fa (2-step security) feature, which is an important security update and only available in the system, you will be asked for an additional password which can only be generated from your mobile application in addition to your standard login information in order to access the dealership in the system. Entry cannot be performed without entering this password.

The version that is currently on the air is the BETA version, and has been tested for a long time, and there is a possibility that there may be disruptions. When you encounter these problems, get on our facebook page or get information from the comments here, our software will help us to make the most perfect as our systems.

The application usage flow is as follows. Dealership application - Transfer payment to any of the bank accounts you can see in CREDIT CARD or in the app (if you pay more than the amount you pay, you will retain your remaining balance in your account, and you will be able to use this balance in a later download). If you are notified of the transfer from the payment notification part to the system - your payment is checked and approved by our accounting department and finally, you can download any amount of check you want via any operator you want.

Our application is not an application for any operator;

All our purpose is to provide you with the latest technology possible to our customers by providing a safer, more comfortable and easier to use platform.

Please do not miss any of your requests and thoughts about a feature that you may encounter in our application, any deficiencies, shortcomings or additions that you want. We thank all our customers for their ideas, good or bad comments.

Hemenkontor software team
Read more
Collapse
3.1
92 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

-Kredi kartı ile kontor yüklenebilme özelliği eklendi
-Yükleme takip ekranı güncellendi
-Önceki yapılmış ödemeler ekranı güncellendi
-Bayilik onay süreci kaldırıldı
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 14, 2019
Size
4.4M
Installs
10,000+
Current Version
2.12.3
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases, Unrestricted Internet
Permissions
Offered By
Hemen Yazılım
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.