Kontör Yükleme Sistemi

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Uygulamamız üzerinden her türlü operatörün her türlü kontor yüklemelerini veya oyun kredilerini arzu ederseniz banka havalesi ile, arzu ederseniz kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hemenyazılım tarafından geliştirilmiş her türlü sistemdeki mevcut bayiliklerinizi bu uygulama üzerinden yönetebilir, kontor yükleyebilir ve uygulamanın sunduğu her türlü hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Uygulamamızı kullanırken bonuslar kazanabilir, bu kazandığınız bonusları uygulama içerisindeki tüm hizmetlerde kullanabilirsiniz. Kazandığınız bonuslar 1 TL ye varınca bonuslarınızı yapacağınız ödemelerden düşebilir, uygulamanın sizlere sunuyor olduğu tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Uygulamamıza yapılacak üyelikler tamamen ücretsizdir, uygulama içindeki ürünlerin satın alınması durumu dışında herhangi bir ödeme gerektirmez.

Bu uygulamada gerçekleştirmiş olduğunuz bayiliklerinizi aynı zamanda web üzerinden http://www.hemenkontor.com adresinden giriş yaparak da kullanabilirsiniz.
Sistemlerimizde mevcut bayiliklerinize giriş yaptıktan sonra Hesap ayarları ve Güvenlik ayarları kısmından Mobil uygulama şifresi ile Giriş özelliğini aktif ederek daha sonraki girişlerinizde normal kullanıcı adı ve şifre girişinizin dışında bir de ek olarak mobil uygulamanızdan üreteceğiniz bir şifreyi de girmeyi tercih ederek bayiliğinizi daha fazla güvenlik altına alabilirsiniz. Mobil uygulamanız aynı zamanda tüm sistemlerimizdeki bayilikleriniz için bir şifrematik görevi de görebilmektedir.

Uygulama akışı basitçe şu aşamaları içermektedir.

1) Herhangi bir sistemde üyeliğiniz var ise sistemin adresini yazarak ilerleyip kullanıcı adı ve şifrenizi tuşlayarak uygulamaya giriş sağlanması.
2) Herhangi bir üyeliğiniz yok ise yeni bir başvurunun yapılması ve bayiliğinizin oluşturulması, başvuru esnasında pilot No olarak tabir edilen cep telefon numaranızdır, uygulamamızda cep telefonu numaralarınız kullanıcı adınız olarak kullanılmaktadır.
3) Ödeme bildirimi menüsünde görebiliyor olduğunuz hesaplara ödeme aktarararak yine ödeme bildirimi menüsünden yapmış olduğunuz ödemenin miktarını yazıp, bankasını seçerek bilidirim yapılması.
4) Bu ödemelerin muhasebemiz tarafından kontrol edilerek bakiyenize eklenmesi.
5) Kontor yukleme menüsünden yükleme yapmak istediğiniz operatörü, kontor miktarını seçip yüklemeyi gerçekleştirmek istediğiniz numaranın girilmesi ve yükleme talebinizin işleme sokulması.
6) Kredi kartı ile yükleme tercih edildiğinde direk olarak yükleme ekranına geçip, operatörü, yüklenecek kontörü ve yüklenecek numarayı yazdıktan sonra kredi kartı ile öde seçeneği üzerinden ödemenin tamamlanması ve yükleme talebinin işleme alınması.
7) Bonus hesabınızda 1 TL nin üzerinde bonus birikmiş ise bonusunuzu kullanabilmek için ödemenize transfer edebilmeniz için bonus tutarınızın üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Ödemelerinizde 3 şekilde bakiye kullanabilirsiniz, arzu ederseniz mevcut kredinizden, arzu ederseniz direk kredi kartınız ile, arzu ederseniz bir kısmını kredinizden, devamını kredi kartınız ile tamamlayarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra kazanılmış bonuslarınızı da ödemenize ekleyerek o miktarda eksik ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

HemenYazılım ailesine ait tüm yazılımlar güncelleştirmelerini ve eksik/hatalı müdahalelerini sizlerin beğeni veya eleştirileriniz sayesinde bu başarıya getirebilmiş bulunmaktadır. Uygulamalarımız ile ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşmaktan çekinmeyin. Düşüncelerinizi bizler ile paylaşmanız bizler açısından büyük bir memnuniyet yaratmaktadır. Lütfen değerli fikirlerinizi, isteklerinizi bizlere aktarmaktan çekinmeyiniz.

Uygulamamızda kullanılıyor olan tüm amblem, logo ve markalar ile hiç bir ilişkimiz bulunmamaktadır. Uygulamamızda sadece ilgili markaların ürünlerinin satışı yapılmaktadır.

Uygulama 2001 senesinden bu güne faaliyetlerini büyüyerek sürdüren bir İdeal Bilgisayar Ltd. Şti. (www.hemenkontor.com) ürünüdür. Güvenle kullanabilirsiniz.
You can make all kinds of top-ups or game credits from any operator via our application, by bank transfer, or with your credit card if you wish. In addition, you can manage your existing dealerships in all kinds of systems developed by immediatesoft through this application, top up credits and benefit from all kinds of services offered by the application.

You can earn bonuses while using our application, and you can use these bonuses in all services within the application. When the bonuses you earn reach 1 TL, you can deduct your bonus from the payments you make, and you can benefit from all the services that the application offers you.

Memberships to our application are completely free and do not require any payment, except for the purchase of products within the application.

You can also use your dealerships that you have realized in this application by logging in at http://www.hemenkontor.com on the web.
After logging into your existing dealerships in our systems, you can activate the Login feature with the Mobile application password in the Account settings and Security settings section, and you can further secure your dealership by choosing to enter a password that you will generate from your mobile application in addition to your normal user name and password entry in your next logins. Your mobile application can also act as a password maker for your dealerships in all our systems.

The application flow simply includes the following stages.

1) If you have a membership in any system, enter the application by typing the address of the system and entering your user name and password.
2) If you do not have a membership, making a new application and creating your dealership is your mobile phone number, which is called the pilot number during the application, your mobile phone numbers are used as your user name in our application.
3) Transferring the payment to the accounts you can see in the payment notification menu, typing the amount of the payment you have made from the payment notification menu, and selecting the bank.
4) Checking these payments by our accounting and adding them to your balance.
5) Select the operator you want to top up, the amount of credit you want to load from the top-up menu, enter the number you want to top up, and process your top-up request.
6) When loading by credit card is preferred, directly going to the loading screen, typing the operator, the credits to be loaded and the number to be loaded, then completing the payment via the credit card option and processing the loading request.
7) If you have accumulated more than 1 TL in your bonus account, it will be sufficient to click on your bonus amount to transfer it to your payment in order to use your bonus.

You can use the balance in your payments in 3 ways. In addition to all these, you can make a missing payment by adding your earned bonuses to your payment.

All software updates and incomplete/faulty interventions belonging to the Direksoft family have been able to achieve this success thanks to your appreciation or criticism. Do not hesitate to share your opinions about our applications with us. It is a great pleasure for us that you share your thoughts with us. Please do not hesitate to convey your valuable ideas and requests to us.

We have no affiliation with all emblems, logos and brands used in our application. In our application, only the products of the relevant brands are sold.

The application is an Ideal Computer Ltd., which has been growing its activities since 2001. Sti. (www.hemenkontor.com) product. You can use it safely.
Read more
Collapse
3.2
127 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Kontör Yükleme Sistemi' ni kullandığınız için teşekkür ederiz! Bu sürüm, ürünümüzü iyileştiren hata düzeltmeleri içermektedir.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 19, 2020
Size
8.4M
Installs
10,000+
Current Version
2.11.19
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
In-App Purchases
Permissions
Offered By
Hemen Yazılım
Developer
Bozkurt Mah. Ergenekon Cad. No 41 Muratoglu Carsisi Kat 5 Daire 124 Pangalti - Sisli - İstanbul / Turkiye
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.