Kontör Yükleme Sistemi

Contains ads
10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Uygulamamız üzerinden her türlü operatörün her türlü kontor yüklemelerini veya oyun kredilerini arzu ederseniz banka havalesi ile, arzu ederseniz kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hemenyazılım tarafından geliştirilmiş her türlü sistemdeki mevcut bayiliklerinizi bu uygulama üzerinden yönetebilir, kontor yükleyebilir ve uygulamanın sunduğu her türlü hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Uygulamamızı kullanırken bonuslar kazanabilir, bu kazandığınız bonusları uygulama içerisindeki tüm hizmetlerde kullanabilirsiniz. Kazandığınız bonuslar 1 TL ye varınca bonuslarınızı yapacağınız ödemelerden düşebilir, uygulamanın sizlere sunuyor olduğu tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Uygulamamıza yapılacak üyelikler tamamen ücretsizdir, uygulama içindeki ürünlerin satın alınması durumu dışında herhangi bir ödeme gerektirmez.

Bu uygulamada gerçekleştirmiş olduğunuz bayiliklerinizi aynı zamanda web üzerinden http://www.hemenkontor.com adresinden giriş yaparak da kullanabilirsiniz.
Sistemlerimizde mevcut bayiliklerinize giriş yaptıktan sonra Hesap ayarları ve Güvenlik ayarları kısmından Mobil uygulama şifresi ile Giriş özelliğini aktif ederek daha sonraki girişlerinizde normal kullanıcı adı ve şifre girişinizin dışında bir de ek olarak mobil uygulamanızdan üreteceğiniz bir şifreyi de girmeyi tercih ederek bayiliğinizi daha fazla güvenlik altına alabilirsiniz. Mobil uygulamanız aynı zamanda tüm sistemlerimizdeki bayilikleriniz için bir şifrematik görevi de görebilmektedir.

Uygulama akışı basitçe şu aşamaları içermektedir.

1) Herhangi bir sistemde üyeliğiniz var ise sistemin adresini yazarak ilerleyip kullanıcı adı ve şifrenizi tuşlayarak uygulamaya giriş sağlanması.
2) Herhangi bir üyeliğiniz yok ise yeni bir başvurunun yapılması ve bayiliğinizin oluşturulması, başvuru esnasında pilot No olarak tabir edilen cep telefon numaranızdır, uygulamamızda cep telefonu numaralarınız kullanıcı adınız olarak kullanılmaktadır.
3) Ödeme bildirimi menüsünde görebiliyor olduğunuz hesaplara ödeme aktarararak yine ödeme bildirimi menüsünden yapmış olduğunuz ödemenin miktarını yazıp, bankasını seçerek bilidirim yapılması.
4) Bu ödemelerin muhasebemiz tarafından kontrol edilerek bakiyenize eklenmesi.
5) Kontor yukleme menüsünden yükleme yapmak istediğiniz operatörü, kontor miktarını seçip yüklemeyi gerçekleştirmek istediğiniz numaranın girilmesi ve yükleme talebinizin işleme sokulması.
6) Kredi kartı ile yükleme tercih edildiğinde direk olarak yükleme ekranına geçip, operatörü, yüklenecek kontörü ve yüklenecek numarayı yazdıktan sonra kredi kartı ile öde seçeneği üzerinden ödemenin tamamlanması ve yükleme talebinin işleme alınması.
7) Bonus hesabınızda 1 TL nin üzerinde bonus birikmiş ise bonusunuzu kullanabilmek için ödemenize transfer edebilmeniz için bonus tutarınızın üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Ödemelerinizde 3 şekilde bakiye kullanabilirsiniz, arzu ederseniz mevcut kredinizden, arzu ederseniz direk kredi kartınız ile, arzu ederseniz bir kısmını kredinizden, devamını kredi kartınız ile tamamlayarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra kazanılmış bonuslarınızı da ödemenize ekleyerek o miktarda eksik ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

HemenYazılım ailesine ait tüm yazılımlar güncelleştirmelerini ve eksik/hatalı müdahalelerini sizlerin beğeni veya eleştirileriniz sayesinde bu başarıya getirebilmiş bulunmaktadır. Uygulamalarımız ile ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşmaktan çekinmeyin. Düşüncelerinizi bizler ile paylaşmanız bizler açısından büyük bir memnuniyet yaratmaktadır. Lütfen değerli fikirlerinizi, isteklerinizi bizlere aktarmaktan çekinmeyiniz.

Uygulamamızda kullanılıyor olan tüm amblem, logo ve markalar ile hiç bir ilişkimiz bulunmamaktadır. Uygulamamızda sadece ilgili markaların ürünlerinin satışı yapılmaktadır.

Uygulama 2001 senesinden bu güne faaliyetlerini büyüyerek sürdüren bir İdeal Bilgisayar Ltd. Şti. (www.hemenkontor.com) ürünüdür. Güvenle kullanabilirsiniz.
Updated on
Jan 19, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Genel performans geliştirmeleri