Kontör Yükleme Sistemi

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Uygulamamız üzerinden her türlü operatörün her türlü kontor yüklemelerini veya oyun kredilerini arzu ederseniz banka havalesi ile, arzu ederseniz kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hemenyazılım tarafından geliştirilmiş her türlü sistemdeki mevcut bayiliklerinizi bu uygulama üzerinden yönetebilir, kontor yükleyebilir ve uygulamanın sunduğu her türlü hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Uygulamamızı kullanırken bonuslar kazanabilir, bu kazandığınız bonusları uygulama içerisindeki tüm hizmetlerde kullanabilirsiniz. Kazandığınız bonuslar 1 TL ye varınca bonuslarınızı yapacağınız ödemelerden düşebilir, uygulamanın sizlere sunuyor olduğu tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Uygulamamıza yapılacak üyelikler tamamen ücretsizdir, uygulama içindeki ürünlerin satın alınması durumu dışında herhangi bir ödeme gerektirmez.

Bu uygulamada gerçekleştirmiş olduğunuz bayiliklerinizi aynı zamanda web üzerinden http://www.hemenkontor.com adresinden giriş yaparak da kullanabilirsiniz.
Sistemlerimizde mevcut bayiliklerinize giriş yaptıktan sonra Hesap ayarları ve Güvenlik ayarları kısmından Mobil uygulama şifresi ile Giriş özelliğini aktif ederek daha sonraki girişlerinizde normal kullanıcı adı ve şifre girişinizin dışında bir de ek olarak mobil uygulamanızdan üreteceğiniz bir şifreyi de girmeyi tercih ederek bayiliğinizi daha fazla güvenlik altına alabilirsiniz. Mobil uygulamanız aynı zamanda tüm sistemlerimizdeki bayilikleriniz için bir şifrematik görevi de görebilmektedir.

Uygulama akışı basitçe şu aşamaları içermektedir.

1) Herhangi bir sistemde üyeliğiniz var ise sistemin adresini yazarak ilerleyip kullanıcı adı ve şifrenizi tuşlayarak uygulamaya giriş sağlanması.
2) Herhangi bir üyeliğiniz yok ise yeni bir başvurunun yapılması ve bayiliğinizin oluşturulması, başvuru esnasında pilot No olarak tabir edilen cep telefon numaranızdır, uygulamamızda cep telefonu numaralarınız kullanıcı adınız olarak kullanılmaktadır.
3) Ödeme bildirimi menüsünde görebiliyor olduğunuz hesaplara ödeme aktarararak yine ödeme bildirimi menüsünden yapmış olduğunuz ödemenin miktarını yazıp, bankasını seçerek bilidirim yapılması.
4) Bu ödemelerin muhasebemiz tarafından kontrol edilerek bakiyenize eklenmesi.
5) Kontor yukleme menüsünden yükleme yapmak istediğiniz operatörü, kontor miktarını seçip yüklemeyi gerçekleştirmek istediğiniz numaranın girilmesi ve yükleme talebinizin işleme sokulması.
6) Kredi kartı ile yükleme tercih edildiğinde direk olarak yükleme ekranına geçip, operatörü, yüklenecek kontörü ve yüklenecek numarayı yazdıktan sonra kredi kartı ile öde seçeneği üzerinden ödemenin tamamlanması ve yükleme talebinin işleme alınması.
7) Bonus hesabınızda 1 TL nin üzerinde bonus birikmiş ise bonusunuzu kullanabilmek için ödemenize transfer edebilmeniz için bonus tutarınızın üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Ödemelerinizde 3 şekilde bakiye kullanabilirsiniz, arzu ederseniz mevcut kredinizden, arzu ederseniz direk kredi kartınız ile, arzu ederseniz bir kısmını kredinizden, devamını kredi kartınız ile tamamlayarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra kazanılmış bonuslarınızı da ödemenize ekleyerek o miktarda eksik ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

HemenYazılım ailesine ait tüm yazılımlar güncelleştirmelerini ve eksik/hatalı müdahalelerini sizlerin beğeni veya eleştirileriniz sayesinde bu başarıya getirebilmiş bulunmaktadır. Uygulamalarımız ile ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşmaktan çekinmeyin. Düşüncelerinizi bizler ile paylaşmanız bizler açısından büyük bir memnuniyet yaratmaktadır. Lütfen değerli fikirlerinizi, isteklerinizi bizlere aktarmaktan çekinmeyiniz.

Uygulamamızda kullanılıyor olan tüm amblem, logo ve markalar ile hiç bir ilişkimiz bulunmamaktadır. Uygulamamızda sadece ilgili markaların ürünlerinin satışı yapılmaktadır.

Uygulama 2001 senesinden bu güne faaliyetlerini büyüyerek sürdüren bir İdeal Bilgisayar Ltd. Şti. (www.hemenkontor.com) ürünüdür. Güvenle kullanabilirsiniz.

Hemenyazilim
Through our application, you can carry out any type of credit loading or game credits of any operator, by bank transfer if you wish, or by credit card if you wish. In addition, you can manage your existing franchises in any system developed by the software immediately, load credits and benefit from all the services offered by the application.

You can earn bonuses while using our application, you can use these bonuses in all services within the application. When the bonuses you earn reach 1 TL, you can deduct your bonuses and benefit from all the services that the application offers you.

Memberships to our application are completely free, they do not require any payment except for the purchase of products in the application.

You can also use your franchises that you have realized in this application by logging in on the web at http://www.hemenkontor.com.
After logging in to your existing dealership in our systems, you can activate your Login with Mobile application password in the Account settings and Security settings section, and you can secure your dealership by choosing to enter a password that you will generate from your mobile application in addition to your normal username and password input. Your mobile application can also act as a chromatic act for your dealerships in all our systems.

The application flow simply involves the following stages.

1) If you have a membership in any system, enter the application by entering the address of the system and entering the user name and password.
2) If you do not have any membership, making a new application and establishing your dealership is your mobile phone number which is called as pilot number during the application. Your mobile phone numbers are used as your user name in our application.
3) Transferring payments to the accounts that you can see in the payment notification menu, writing the amount of the payment you have made from the payment notification menu and selecting the bank and making a notification.
4) Checking these payments by our accounting and adding them to your balance.
5) Selecting the operator you want to upload from the top-up menu, entering the number you want to top-up and entering your loading request.
6) When loading with a credit card is preferred, completing the payment by paying with the credit card option after entering the direct loading screen, typing the operator, the credit to be loaded and the number to be loaded, and processing the loading request.
7) If a bonus of more than 1 TL has been accumulated in your bonus account, it will be sufficient to click on your bonus amount in order to transfer your bonus to your payment.

You can use balance in your payments in 3 ways, you can make payments from your existing credit, if you wish, by direct credit card, if you wish, you can complete some of your credit by completing the rest with your credit card. In addition to all these, you can add your earned bonuses to your payment and make that amount of incomplete payment.

Thanks to your appreciation or criticism, all the software updates and incomplete / incorrect interventions belonging to the immediately software family have been able to achieve this success. Feel free to share your opinions about our applications with us. Sharing your thoughts with us creates great satisfaction for us. Please do not hesitate to convey your valuable ideas and requests to us.

We have no relationship with all the emblems, logos and brands used in our application. In our application, only products of related brands are sold.

The application is an Ideal Computer Ltd. which has been continuing its activities since 2001. Sti. (www.hemenkontor.com) is the product. You can use it safely.

I Hemenyazil
Read more
Collapse
3.1
111 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Kontör Yükleme Sistemi' ni kullandığınız için teşekkür ederiz! Bu sürüm, ürünümüzü iyileştiren hata düzeltmeleri içermektedir.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 2, 2020
Size
8.0M
Installs
10,000+
Current Version
2.11.17
Requires Android
6.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
In-App Purchases
Permissions
Offered By
Hemen Yazılım
Developer
Bozkurt Mah. Ergenekon Cad. No 41 Muratoglu Carsisi Kat 5 Daire 124 Pangalti - Sisli - İstanbul / Turkiye
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.