Lajme Mix

Contains Ads

Lajme është aplikacioni i cili përmban lajmet e fundit të portaleve më të mëdha shqiptare të gjitha në një vend.

Në vend që te hapni një nga një secilin portal, tashmë ju mund ti gjeni të gjithë titujt dhe permbajtjet e portaleve të organizuara mirë, duke i ndarë lajmet sipas kategorive, me një dizajn të paster dhe navigim shumë të shpejte, e gjitha kjo vetëm në një aplikacion mobil.
E veçanta e këtij aplikacioni është se ju mund të 'Kërkoni' per nje lajm te caktuar dhe kështu ne do ju prezantojmë të gjithë lajmet nga burime të ndryshme, me të cilën mund të krahasoni dhe vlëresoni për cilësinë nga burime të ndryshme portalesh, gjithashtu ju mund të inspiroheni duke shfletuar tema të ndryshme të lajmeve, teknologjisë, biznesit, marketingut, ndërmarrësisë, dizajnit, gatimit, fotografisë dhe shumë të tjera.
Përmbajtja e lajmeve është e pandryshuar, ajo merret direkt nga burimi i lajmit.Karakteristikat
- Të gjitha lajmet e portaleve në një vend
- Lajmet te organizuara sipas kategorive
- Kërkim i një titulli të caktuar
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Përmisimë i përgjithshëm
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 26, 2020
Size
10M
Installs
100+
Current Version
2.7.5
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Hex Team
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.