AEF Bailiff Service

Contains Ads

Shoqëria Përmbarimore “AEF BAILIFF SERVICE” shpk është krijuar sipas ligjit Nr. 10031 datë “Për shërbimin përmbarimor privat”. Përvoja disavjeçare e Përmbaruesit Gjyqesor Privat, Emiljano Gjoza dhe stafit ka sjellë si rezultat ekzekutimin e shumë çështjeve përmbarimore.

Duke marrë parasysh nevojen e tregut si dhe nevojën e madhe të kreditorëve për ekzekutimin e titujve ekzekutivë janë punësuar Juristë me eksperiencë, protokollistë, postier dhe financier. Të gjithë personat e punësuar janë diplomuar dhe janë njohës të mirë të programeve kompjuterike dhe zotërojnë gjuhët te ndryshme si; anglisht, Italisht etj.

Shoqëria ushtron aktivitetin e saj në Rr.Muhamet Gjollesha , Nr.82, H.3, Ap. 9 Kati i 4, Tiranë. Ambjentet janë përshtatur dhe pajisur për zhvillimin e aktivitetit te AEF shpk.. Ambjentet jane te pajisur me të gjitha pajisjet e nevojshme per zhvillimin e ankandeve.
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Updated
March 15, 2018
Size
11M
Installs
10+
Current Version
1.0.0.aefbaliffservice
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Hex Team
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.