Albania Team

Contains Ads

Albania Team është një aplikacion që i dedikohet Kombëtares Shqiptare dhe futbollit Shqiptar në përgjithësi. Këtu mund të gjeni lajmet më të fundit dhe më të sakta për Kombëtaren.

Albania Team që në fillimet e saja ka patur për mision zhvillimin e futbollit Shqiptar dhe ka shërbyer si dhe vazhdon të shërbeje si zbuluese talentesh për Kombëtaren.

Albania Team ka një përkushtim të veçantë ndaj futbollit dhe futbollistëve Shqiptarë kudo që ata luajnë.

Flasim edhe për kampionatet më të ndjekura në Europë si:
- Serie A
- La Liga
- Premier League
- Bundesliga

Nëpërmjet Albania Team ju keni mundësinë të merni njoftime nga ngjarjet më të veçanta të ditës.

Të gjitha këto në një vend!
Read more
Collapse
4.5
8 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Updated
April 7, 2018
Size
10M
Installs
100+
Current Version
1.0.3.albanianteam
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Hex Team
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.