albaniareport.al

Contains Ads

albaniareport.al është një portal i dedikuar lexuesit dhe vetëm lexuesit. Qëllimi i albaniareport.al është të ju informoje për lajmet më të fundit dhe më të sakta nga Shqipëria dhe nga bota. Aktualitete, opinione, politikë, video, teknologji, show biz, gossip dhe shumë të tjera. Vetëm në një vend.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Bug fixes and performance improvements
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
November 2, 2020
Size
10M
Installs
10+
Current Version
1.0.1.albaniareport
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Hex Team
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.