Inter Club Albania

167
Contains Ads

Nëpërmjet aplikacionit të Inter Club Albania, ju jeni të parët që merni informacionet më të fundit të klubit me anë të njoftimeve që dërgohen tek ju sapo te ketë lajme të reja. Këtu mund të gjeni gjithçka që ka të bëje me Interin. Jemi burimi juaj nga fusha e deri tek dhomat e zhveshjes, nga presidenti e deri tek punonjësit, nga lojtarët e deri tek trajnerët. Lajmet më të fundit të skuadrës, lajme për merkaton, kampionatin, informacione të detajuara për lojtarët, stafin teknik, hierarkinë, një galeri me fotot më të mira të Inter, video fantastike dhe gjithçka tjetër. 24/7 vetëm në dispozicionin tuaj. InterClubAlbania është grupimi parë dhe i vetëm i tifozëve zikaltër në Shqipëri i njohur nga vetë F.C Internazionale.
Read more
Collapse
4.8
167 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Updated
March 28, 2018
Size
20M
Installs
1,000+
Current Version
1.8g.interalbania
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Hex Team
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.