Inter Club Albania

Contains ads
1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Nëpërmjet aplikacionit të Inter Club Albania, ju jeni të parët që merni informacionet më të fundit të klubit me anë të njoftimeve që dërgohen tek ju sapo te ketë lajme të reja. Këtu mund të gjeni gjithçka që ka të bëje me Interin. Jemi burimi juaj nga fusha e deri tek dhomat e zhveshjes, nga presidenti e deri tek punonjësit, nga lojtarët e deri tek trajnerët. Lajmet më të fundit të skuadrës, lajme për merkaton, kampionatin, informacione të detajuara për lojtarët, stafin teknik, hierarkinë, një galeri me fotot më të mira të Inter, video fantastike dhe gjithçka tjetër. 24/7 vetëm në dispozicionin tuaj. InterClubAlbania është grupimi parë dhe i vetëm i tifozëve zikaltër në Shqipëri i njohur nga vetë F.C Internazionale.
Updated on
Mar 28, 2018

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available