Jeta o Hall

Contains Ads

Jeta osht Hall është vendi ku ju mund të gjeni informacionet më aktuale nga vendi dhe bota dhe të argëtoheni njëkohësisht.

Një përkushtim i veçantë ndaj temave të ndryshme sociale që na preukopojnë çdo ditë.

Flasim poashtu edhe për artin, tekologjinë, showbizin, sportin dhe shumë të tjera.
Read more
Collapse
Loading...

Additional Information

Updated
March 15, 2018
Size
11M
Installs
10+
Current Version
1.0.0.jetaohall
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Hex Team
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.