Nounou

Contains Ads

NOUNOU/ˈnuːnuː/ – (nga gjuha frënge) Dado, Dikush që përkujdeset për një njeri tjetër

NOUNOU mbledh në një vënd emrat më të veçantë të blogereve shqiptare të fushave të ndryshme, për t’ju sjellë më afër këshillat dhe sugjerimet që ato kanë për ju.
Ju mund të ndiqni NOUNOU-në tuaj të preferuar, apo edhe të zbuloni një të re që nuk e kishit njohur më parë. E rëndësishme është që s’do ta kalojmë asnjë ditë pa kujdesin e veçantë që ato do na sjellin për secilën fushë të stilit të jetës.
Read more
Collapse
5.0
2 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
February 20, 2018
Size
22M
Installs
50+
Current Version
1.0.0.nounou
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Hex Team
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.