RM Albania

Contains ads
5K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Real Madrid Albania është vazhdimësia e Real Madrid C.F.OFFICAL FAN PAGE ALBANIA. Nëpërmjet RM Albanias, ju jeni të parët që merni informacionet më të fundit të klubit me anë të njoftimeve që dërgohen tek ju sapo te ketë lajme të reja. Këtu mund të gjeni gjithçka që ka të bëje me Real Madridin. Jemi burimi juaj nga fusha e deri tek dhomat e zhveshjes, nga presidenti e deri tek punonjësit, nga lojtarët e deri tek trajnerët. Lajmet më të fundit të skuadrës Madrilene, lajme për merkaton, kampionatin, informacione të detajuara për lojtarët, stafin teknik, hierarkinë, një galeri me fotot më të mira të Real Madridit, video fantastike dhe gjithçka tjetër. 24/7 vetëm në dispozicionin tuaj.
Updated on
Oct 31, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available