RM Albania

117
Contains Ads

Real Madrid Albania është vazhdimësia e Real Madrid C.F.OFFICAL FAN PAGE ALBANIA. Nëpërmjet RM Albanias, ju jeni të parët që merni informacionet më të fundit të klubit me anë të njoftimeve që dërgohen tek ju sapo te ketë lajme të reja. Këtu mund të gjeni gjithçka që ka të bëje me Real Madridin. Jemi burimi juaj nga fusha e deri tek dhomat e zhveshjes, nga presidenti e deri tek punonjësit, nga lojtarët e deri tek trajnerët. Lajmet më të fundit të skuadrës Madrilene, lajme për merkaton, kampionatin, informacione të detajuara për lojtarët, stafin teknik, hierarkinë, një galeri me fotot më të mira të Real Madridit, video fantastike dhe gjithçka tjetër. 24/7 vetëm në dispozicionin tuaj.
Read more
Collapse
4.9
117 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

New splash
Better UI
Improvements in design
Improvements in performance
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 24, 2018
Size
10M
Installs
5,000+
Current Version
1.0.8.realmadrid
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Hex Team
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.