Tifozët Gjermanë

Contains Ads

Misioni është fisnik, i ngulitur përjetësisht. Të përcjellim emocionet e lojës magjike të futbollit te ekranet e çdo tifozi gjerman në të gjitha trevat shqipfolëse dhe më gjerë.
Read more
Collapse
Loading...

Additional Information

Updated
April 17, 2018
Size
12M
Installs
10+
Current Version
1.0.2.tifozetgjerman
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Hex Team
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.