Да се преведе описот на македонски (Република Македонија) со „Преведи на Google“?Преведи го описот назад на француски (Франција)

Indépendant de tout groupe financier ou industriel, Partage Social Club propose des informations vérifiées et dynamiques, des vidéos, des articles, des infographies, des podcasts à partager librement pour donner à « toutes les intelligences libres le moyen de comprendre et de juger elles-mêmes les événements du monde », ainsi que le proposait Jean Jaurès.
Независно од каква било финансиска или индустриска група клуб социјална споделување нуди заверена и динамична информации, видеа, статии, infographics, подкасти да ги споделат слободно да се даде "сите слободни умови на начин да се разбере и да се суди настаните во светот ", како што е предложено од страна на Жан Жорес.
Прочитајте повеќе
Собери
5,0
Вкупно 3
5
4
3
2
1
Се вчитува...

Дополнителни информации

Ажурирано
13 јули 2017
Големина
9,4M
Инсталации
500+
Тековна верзија
1.0
Потребен е Android
4.1 и понова
Оцена на содржината
Понудено од
l'Humanité.fr
Програмер
©2019 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.