Да се преведе описот на македонски (Република Македонија) со „Преведи на Google“?Преведи го описот назад на англиски (Соединети Американски Држави)

A new magazine for a new era. Get Myanmar’s leading news and current affairs magazine to your device anywhere in the world each week, before it hits the streets of Yangon. Optimised for mobile and tablet reading.

Visit frontiermyanmar.net to organise your subscription today.
Нов списание за една нова ера. Земете водечките вести и тековни настани списание Мјанмар на Вашиот уред, било каде во светот секоја недела, пред тоа удира на улиците на Јангон. Оптимизиран за мобилни и таблета за читање.

Посетете frontiermyanmar.net да се организира вашата претплата денес.
Прочитајте повеќе
4,8
Вкупно 12
5
4
3
2
1
Се вчитува...

Што е ново

- Issues now sorted from new to old
- User experience improvements
Прочитајте повеќе

Дополнителни информации

Ажурирано
05 јануари 2018
Големина
58M
Инсталации
100+
Потребен е Android
4.4 и понова
Оцена на содржината
Понудено од
Frontier Myanmar
©2018 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.