İder Mobilya

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Biz Kimiz ?

Mobilya sektöründen 28 yıllık deneyimi ile hizmet veren İder Mobilya; modern ve klasik tarzları bir araya getirdiği mobilya modellerini uygun fiyatlarla; kalite ve güvenilirlik esasları ile tüketicilerine sunuyor.

Hem modern hem de klasik tarzı sevenlere hitap eden İder Mobilya, birbirinden farklı modelleri, farklı renk ve kumaş seçenekleri ile mobilya sektörüne yön vermeye devam ediyor. Yemek odasından yatak odasına; tv ünitelerinden koltuk takımlarına; köşe takımlarından genç odalarına kadar geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren İder, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutan politikaları ile müşterisinin her zaman yanında olarak çözüm odaklı hizmet vermeye devam ediyor.

Kaliteyi uygun fiyatlarla sunan İder Mobilya, fabrika satış mağazası konseptini showroomlarına da uygulayarak sektördeki etkin rolünü sürdürüyor. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda kendini yeniler ve geliştirirken aynı zamanda mağaza sayısını da artırmayı hedefleyen İder, ürün yelpazesini de tüketicilerin beklentilerini karşılayacak şekilde genişletmeye devam ediyor.

Evinizi yenilemek, dekorasyonunuzu değiştirmek veya evinizi baştan aşağı dekore etmek için siz de İder Mobilya mağazalarına uğrayabilir, kaliteyi evinize taşıyabilirsiniz.


VİZYONUMUZ ;

Fabrika satış mağazası konseptimizi showroomlarımızda uyguluyor, uygun fiyat politikamız ve ürün kalitemizle sektördeki etkinliğimizi devam ettiriyoruz. Kendini sürekli müşterilerin ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yenileyen ve geliştiren bir marka olarak, yeni hedeflerimizle emin adımlarla ilerleyişimizi sürdürüyoruz. 28 olan mağaza sayımızı gelecek yıllarda daha çok arttırarak, Türkiye’de genelindeki tüm kullanıcılarımıza ulaşmayı hedeflemekteyiz.

MİSYONUMUZ ;

Sunduğumuz modern ürün ve hizmetleri; kalite, uygun fiyat ve müşteri odaklı yaklaşımımızla tüketicilerimizle buluşturmak. Satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak.


ÇALIŞMA İLKELERİMİZ

İder çalışanları olarak, şirket ve çalışma arkadaşlarımıza karşı etik davranırız.

ider, İş başvurusunda bulunan adaylara cinsiyet, yaş, etnik köken, dil, din, medeni hal, engellilik, politik görüş ya da aidiyet, cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği nedenleri ile ayrımcılık yapmamayı ilke edinmiştir.

Çalışanlarımızın tamamına iş ilişkisi süreci, ücretlendirme, eğitime katılım, terfi, emeklilik ve tüm istihdam koşullarında fırsat eşitliği sunulmaktadır.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri Memnuniyeti ve sürekli iyileştirmeyi tüm çalışanlarımızla benimsemek,

Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek ülkemize fayda sağlamak, alanınıda en iyisi olmak için kendimizi yenilemek,

Sunmış olduğumuz hizmetleri en iyi koşullarda sunmak, ürünleri en iyi şartlarda muhafaza etmek, doğru yere ve zamanında müşterilerimize ulaştırmak,

Nitelikli iş gücü için çalışanlarımızın eğitimini sürekli kılmak,

Satın Sonrası Servis Hizmetlerimizi ; Müşterilerimize en hızlı, en kaliteli ve çözümsel şekilde sunmak,

Müşterilerimizin istek ve beklentilerini, Kalite Hedeflerimize yön verecek şekilde değerlendirmek,

Kalite Yönetim Sisteminde yer alan süreçlerin performanslarını ölçüp, takım ruhu çerçevesinde sürekli iyileştirme yönünde kullanmak,

Çalışanların İş Sağlığı ve güvenliği için gerekli tüm tedbirleri almak ve uygulamak,
Doğal kaynakların korunması, atıkların azaltılması, çevreye olan etkilerin minimum düzeyde tutulması ve enerji tasarrufunun gerçekleştirilmesi için tüm tedbirleri almak ve uygulamak,
Who are we ?

Providing service with 28 years of experience in the furniture industry, İder Furniture; furniture models, which combine modern and classical styles, at affordable prices; provides its consumers with quality and reliability principles.

Addressing both modern and classic style lovers, İder Furniture continues to shape the furniture industry with its different models, different color and fabric options. From the dining room to the bedroom; From TV units to sofa sets; Providing service with a wide range of products from corner sets to young rooms, İder continues to provide solution-oriented services by always supporting its customers with its policies that prioritize customer satisfaction before and after sales.

Offering quality at affordable prices, İder Furniture continues its active role in the sector by applying the factory sales store concept to its showrooms. İder, which aims to increase the number of stores while renewing and developing itself in line with the needs of customers, continues to expand its product range to meet the expectations of consumers.

To renew your home, change your decoration or decorate your home, you can visit İder Furniture stores and bring the quality to your home.
 

OUR VISION ;

We apply our factory sales store concept in our showrooms, and continue our activity in the sector with our reasonable price policy and product quality. As a brand that constantly renews and develops itself in line with the needs of the customers and the industry, we continue our progress with confident steps with our new goals. 28 more by increasing the number of our stores in the coming year, we aim to reach all of our users in general in Turkey.

OUR MISSION ;

Modern products and services we offer; To bring our customers together with our quality, reasonable price and customer-oriented approach. To keep customer satisfaction at the highest point with our pre and after sales services.
 

OUR WORKING PRINCIPLES

As İder employees, we act ethically towards our company and colleagues.

ider has made it a principle not to discriminate candidates who apply for a job for gender, age, ethnicity, language, religion, marital status, disability, political opinion or belonging, sexual orientation and gender identity.

Equal opportunities are offered to all of our employees in terms of business relationship, compensation, participation in training, promotion, retirement and all employment conditions.
    

OUR QUALITY POLICY

Adopting Customer Satisfaction and continuous improvement with all our employees,

To benefit our country by closely following all the developments in the sector, to renew ourselves to be the best in the field,

To provide the services we offer under the best conditions, to preserve the products under the best conditions, to deliver them to our customers in the right place and on time,

Continuing our employees' education for qualified workforce,

Our After Sales Service; To present to our customers in the fastest, highest quality and analytical way,

To evaluate the requests and expectations of our customers in a way that will guide our Quality Targets,

Measuring the performance of the processes in the Quality Management System and using them in the direction of continuous improvement within the framework of team spirit,

To take and implement all necessary measures for the Occupational Health and Safety of the employees,
To take and implement all measures to protect natural resources, reduce waste, keep environmental impacts to a minimum, and achieve energy savings,
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Updated
April 17, 2020
Size
20M
Installs
1,000+
Current Version
1.1
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Shares Location, In-App Purchases
Permissions
Offered By
Kubilay ÖREN
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.