Dolar.Net Finans ve Kur Çeviri

Contains ads
50+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Dolar.net kullanıcıların istedikleri ekonomik verilere rahatça ulaşması için tasarlanmıştır. Sitemizde dolar kuru olduğu kadar Euro kuru, altın fiyatları, emtialar, borsa, Bitcoin ve diğer kripto paralarla ilgili de bilgi ve grafikler bulunmaktadır.

Uygulamamıza birikimlerinizi girerek satın aldığınız tarihten itibaren elde ettiğiniz kar ve zarar durumlarını hem yazılı hemde görsel olarak takip edebilirsiniz. Böylece birikimlerinizi doğru yönlendirme fırsatına sahip olursunuz.

Menüde bulunan haberler bağlantısını kullanarak birçok kategoride güncel ve özgün ekonomi haberlerine ulaşabilirsiniz. Haberler hakkında yorumlar yapabilir, diğer kullanıcılar la fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Menüde bulunan döviz ve Kripto Para bağlantıları aracılığıyla döviz, Bitcoin ve diğer kripto para borsasını takip edebilirsiniz. Sitemizde her birime özel grafik sayfası bulunmaktadır ve bu sayfa üzerinden para birimleri ile ilgili yorumlar yapabilir, diğer kullanıcılar la fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Uygulamamıza ve sitemize hiç beklemeden üye olun ve hiçbir finans sitesinde yaşamadığınız deneyimi Dolar.net de yaşayın.
Updated on
Jan 25, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Sitemizle paralel çalışacak şekilde uygulamamız düzenlendi.