Hızlı Egitim

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

www.hizliegitim.com web sitesinden ücretsiz üye olduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizi girin, hemen e-eğitimlere erişin.

Hızlı Eğitim nedir?

25 yılı aşkın deneyimimizle, uzmanlarımızca hazırlanan eğitimler sunan dijital (online) bir eğitim platformuyuz. İş hayatı profesyonellerini ve iş hayatına hazırlananları hedefliyoruz. Infinity Teknoloji olarak hali hazırda 300'den fazla kurumsal müşterimize sunduğumuz e-eğitimleri, Hızlı Eğitim üzerinden kişisel kullanımınıza sunuyoruz. İçerikler çeviri değildir, tamamen yerel, ülkemize özgü iş bilgisi ve çalışma kültürü göz önüne alınarak hazırlanmıştır.

Her ay 5 yeni, 10 yenilenen, 15'e yakın eğitimi sizlerle buluşturuyoruz...

Neden Hızlı Eğitim?

Çünkü bilgiyi özet olarak size sunuyoruz. Bilgiye erişmek için onlarca kitap, makale, video izlemeniz gerekiyor. Oysa bunları tarayıp sizin için derleyen, bunları özetleyip sunan bir merkez var, o da Hızlı Eğitim. Belirli konularda artık onlarca eğitici kitap okumanıza gerek yok, zaman tasarrufu yapın. Bu zamanı da hayal gücünüzü geliştirecek romanlar okumak için kullanın. İnanın sizin için çok daha yararlı olacaktır. Gelin bilginin özünü sunan Hızlı Eğitimlerle gelişime hemen adım atın.

Kursta öğrenmek yerine neden Hızlı Eğitim?

Online eğitim (e-öğrenme), tartışmasız günümüzün en önemli eğilimlerinden birisi. Kurslarda harcanan zaman kaybı ve ücretler göz önüne alındığında çok daha ekonomiktir. Ancak bazı başlıklarda kurslara direkt bir alternatif değil, oradaki bilgileri destekleyen bir unsur olarak görülmelidir. Örneğin bazı konu başlıklarını kurslarda öğrenmeye günümüzde gerek kalmamıştır.

Eğitimleri kimler hazırlıyor?

İçeriklerimizi hazırlayan kişiler aslında eğitim uzmanları ve eğitmenler. Yalnızca önemli bir farkları var, eğitimleri bilgisayar başında eğitim alınabilecek özel bir hale dönüştürüyorlar. Eğitim tasarımcısı ve editörlerimiz tüm bu unsurları göz önüne alarak eğitimleri sizin için özel olarak tasarlıyorlar. Teknik olarak araştırma, güncel bilgiyi özetleme, net ifadelerle öğretici bir hale getirme, görsel tasarım, seslendirme, etkileşimler ile kurguyu gerçekleştirmek ana işimizdir. Tüm mesajları netleştiririz. Kısa zamanda gerekli bilgiyi etkili bir şekilde aktarırız.
Eğitimleri cep telefonumdan

3G hattımı tüketmeden izleyebiliyor muyum?

Evet. Eğitimleri ister cep telefonunuzdan, ister bilgisayar veya tabletinizden çevrimdışı olarak da izleyebilirsiniz. Bunun için WiFi olan bir yerde örneğin evinizde, içeriği cep telefonunuz veya tabletinize indirebilir, 3G bant genişliğinizi tüketmeden dışarda kolayca izleyebilirsiniz. Sonra da indirdiğiniz içeriği mobil cihazınızdan silebilirsiniz. Örneğin, yolda giderken, spor veya yemek yaparken bile eğitimlerinizi izleyebilir, dilediğiniz anda durdurabilir, geri alabilirsiniz.

Eğitim ve gelişim, her yerde sizinle

Hızlı Eğitim her an, her yerde profesyonel yaşamda gereksinim duyduğunuz güncel bilgiyi size sunuyor. Her ay eklenen onlarca eğitimle birlikte var olan eğitimleri bilgisayarınızdan, tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan erişebilirsiniz.
Enter your user name and password that members of the www.hizliegitim.co free web site, access to e-learning immediately.

Fast What is education?

Our over 25 years of experience, our experts prepared educational offering of digital (online) training platformuyuz. We aim to professionally prepared business life and work life. Infinity Technology as already more than 300 e-learning we offer to our corporate customers, we offer for your personal use on Quick Study. Content translation is not entirely local, country-specific business information has been prepared taking into consideration our work and culture.

Every month five new, 10 renovated, we offer you training with close to 15 ...

Why Quick Study?

Because we offer you a summary of information. dozens of books to access information, the article, you need to watch videos. However compiled for you scan them, offering them a central summarize, it is also fast Education. In certain subjects no longer need to read dozens of educational books, do save time. Use this time to read the novel to develop your imagination. Believe it will be much more useful to you. Bridal offers the essence of knowledge to take immediate steps to speed the development of education.

Why Quick Study Instead of learning in the course?

Online training (e-learning), arguably one of the most important trends of today. The loss in course of time spent and costs are more economical given. However, some titles not a direct alternative to the course, there should be seen as a factor supporting information. For example, there is no need today to learn some topics course.

who are preparing training?

people who actually prepare our educational content experts and trainers. Only a significant difference in education are transformed into something special training that can be taken at the computer. Our instructional designers and editors education, taking into account all these elements are specially design for you. Technically research, summarizing current information, to make a clear statement with tutorials, visual design, audio, perform fiction interact with our core business. Clarify all messages. A short time we pass the necessary information in an effective way.
Training my mobile phone

Do I follow my 3G line from consuming?

Yeah. Education asks your mobile phone, or you can watch it offline on your computer or tablet. For example, your home is a place for WiFi that can download content to your mobile phone or tablet, you can easily monitor the outside without draining your 3G bandwidth. Then you can delete the content you download on your mobile device. For example, on the road, even when you can watch sports and eat your training, you can stop any time you want, you can get it back.

Training and development, everywhere you

Quick Study anytime, anywhere-to-date information you need to succeed in professional life offers you. Added each month dozens of existing education and training with your computer, your tablet or your smartphone, you can access.
Read more
Collapse
3.4
8 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Performans iyileştirmesi, hataların düzeltilmesi.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
November 27, 2018
Size
10M
Installs
1,000+
Current Version
1.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
INFINITY TEKNOLOJI SF
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.