Segem Akademi

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Değerli Çalışanlarımız ve Yöneticilerimiz,

Biliyoruz iş temponuz çok yoğun, projeleriniz ve işleriniz sürekli artıyor. Artık hepimiz birden fazla işle meşgulüz.

İş dünyasının rekabetçi koşullarıyla hız ve dinamizmin beraberinde getirdiği baskı artık daha da yoğun hissediliyor.

Omuzlarımızdaki yük daha da ağır. Şimdi gelin, izninizle eskilerden gelen çok kısa bir öyküyü sizlere aktaralım.

--------------------------------
İki oduncu her sabah ormana gidip ağaç kesiyorlarmış. Oduncunun biri, sabahları erkenden kalkıp işe koyuluyor, bir ağaç devrilirken hemen diğerine geçiyor, gün boyu soluksuz çalışıyor, öğlen yemeği bile yemiyor, akşamları da arkadaşından bir kaç saat sonra işi bırakıyormuş. Arkadaşı ise işini yaparken zaman zaman dinleniyor, hava kararmaya başlayınca da evine dönüyormuş. Bir hafta bu tempoda çalıştıktan sonra kestikleri ağaçlara bakmışlar. Sonuçta sık sık mola veren ve akşamları evine erken dönen oduncunun daha fazla ağaç kestiği ortaya çıkmış.

Çok çalışan oduncu bu sonuca fena halde öfkelenmiş. “Bu nasıl olabilir? ” diye söylenmiş. ” Senden daha erken işe başladım, senden daha geç bitirdim ve durup dinlenmeden çalıştım. Ama yine de sen daha fazla ağaç kestin. Bu işin sırrı nedir? “

Arkadaşı hafifçe gülümseyerek yanıt vermiş: ” Ortada bir sır yok. Sen durmadan çalışırken, ben arada bir dinlenip, baltamı biliyordum. Keskin baltayla, daha az çabayla daha çok ağaç kesilir. ”
--------------------------------

İşler bu kadar yoğunken o balta nasıl bilenecek? Eğitim ve gelişim bu ağır iş temposunda “hobi” olmaktan ne zaman çıkacak?

İş bu doğrultudan yola çıkarak; sizleri keyifli bir mola alanına davet ediyoruz. Bu mola alanında eğitim ve gelişimle hemen her şeyi parmağınızın altına getirmeyi hedefledik. Bir süreliğine de olsa sizleri yoğun temponuzdan alıp bu yeni platforma davet etmek istiyoruz.

Keyifli, kısa ve eğlenceli e-eğitimler almak, güncel makaleler ve e- kitaplar okumak, yeni trendlerden haberdar olmak, video arşivinde derlenmiş ünlü yöneticilerin yaşam deneyimlerinden esinlenmek… Tüm bunlar için o gelmek bilmeyen “boş zamanı” beklemenize artık gerek yok.

•E-eğitimler
•Özetlenmiş iş kitapları
•Bilgilendirici yazılar
•Makaleler
•Sunumlar
•Geliştirici videolar
•Şirketimizle İlgili Bilgiler

Mobil cihazlarınız üzerinden sürekli olarak size aktarılıyor olacak. Sürekli güncellenen tüm bu içerikleri boş kaldığınız zamanlarda kolayca erişebileceksiniz.

Mobil uygulamanızı hemen indirin! Kullanıcı adı ve şifrenizi girip kullanmaya başlayın.

Sürekli öğrenme ve gelişimin yeni platformuna hoş geldiniz.
Dear employees and our managers,

We know you are very busy work schedule, your project and your work is constantly rising. Now all of us more than busy work.

Business pressures brought about by the speed and dynamism of the world no longer felt even more intense competitive conditions.
  
Even heavier burden on our shoulders. Now, come on, a short story from the old school with your permission let us quote to you.

--------------------------------
They were two lumberjacks cut trees every morning to go to the forest. One of the woodcutters and sets off to work up early in the morning, passing just another tree toppled, all day long winded work, lunch is not even eat, he leaves a few hours after work in the evenings with friends. His friend from time to time when the rest of the business, he returned to his home began to get dark. After working for a week at this pace they look at the trees they cut. After all that often breaks and early evening appeared to cut more trees lumberjacks returning to the house.
 
Hard-working lumberjacks this result sorely angry. "How can this be? "He said. "I started earlier than you, I'm done now than you and I tried to stop and rest. But anyway you cut more trees. What is the secret of this business? "

His friend responded, smiling gently: "There's no secret. You're constantly trying, I can relax once in a while, I knew my ax. Sharp ax, cut more trees with less effort. "
--------------------------------

Yoğunk that he knows how it will ax jobs? Training and development of this heavy work load "hobby" will be released when being?

Based on this business line; We invite you to a pleasant break in the area. The right to education and development in all areas, we aim to bring this break under par finger. If you are in a while we would like to invite you to this new platform to take your busy schedule.

Pleasant, short and entertaining e-learning take, read current articles and e-books, be aware of new trends, inspiration from celebrity manager of life experiences compiled in the video archives ... all of these for those who do not come "empty time" no longer need to wait.

• E-training
• Summarized business books
• Informative articles
• Articles
• Presentations
• Developers Videos
• Corporate Information

You will be constantly transferred through your mobile device. Continuously updated all of this content will have easy access when you're empty.

Download the application on your mobile now! Start using, enter your username and password.

Welcome to the new platform of continuous learning and development.
Read more
2.1
58 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Uygulamamızı kullandığınız için teşekkür ederiz. Sizler için uygulamamızı iyileştirme amacıyla çeşitli güncellemeler yapıyoruz. Buradan kontrol etmenize gerek olmaksızın mobil cihazınızın "Otomatik İndirme" ayarlarını açarak uygulamayı otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.

Uygulamamızın her güncellemesinde yeni modüller eklenir, hız ve güvenilirlik için iyileştirmeler yapılır. Eklenen yeni özellikler kullanıma sunuldukça tarafınıza duyurulur.

İlginize çok teşekkürler.
Read more

Additional Information

Updated
August 16, 2016
Size
19M
Installs
5,000+
Current Version
5
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
INFINITY TEKNOLOJI SF
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.