InPost Fresh

100K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Rób zakupy w aplikacji InPost Fresh i ciesz się dostawą prosto pod Twoje drzwi!
Często robisz zakupy spożywcze online? Zależy Ci na szybkiej dostawie i prawdziwie świeżych i jakościowych produktach? InPost Fresh to aplikacja stworzona dla Ciebie!

InPost przedstawia zupełnie nową aplikację
Z InPost Fresh zakupy będą jeszcze prostsze! Intuicyjna aplikacja pozwala w sposób niezwykle prosty robić zakupy spożywcze. Sprawdź zupełnie nową jakość zakupów od InPost.

Gdzie chcesz i kiedy chcesz
InPost Fresh daje ci możliwość elastycznego wyboru czasu dostawy.
Możesz zamawiać produkty bezpośrednio do domu lub odebrać je tam, gdzie akurat będzie ci wygodnie – wszystko zależy od Twoich potrzeb! Z InPost Fresh zrobisz zakupy do domu, do pracy, do znajomych, czy rodziny.

Wyjątkowy sklep
W InPost Fresh zrobisz wygodne zakupy online ze sklepów Makro i Carrefour. Możesz wybierać spośród gamy wyjątkowych produktów najwyższej jakości. Produkty, które odnajdziesz w aplikacji to szeroki wybór zarówno tego, co niezbędne w każdej lodówce i domu, jak również produkty wykorzystywane w najlepszych restauracjach, pochodzące zarówno z najdalszych zakątków świata, jak i od dostawców lokalnych. Możesz je mieć u siebie!

Szybka, skuteczna i wygodna dostawa
Dzięki wyspecjalizowanym kurierom i dedykowanym lodówko-zamrażarkom na kołach, które wzbogaciły naszą flotę, jesteśmy w stanie dostarczyć Twoje zakupy szybko, sprawnie i w odpowiednich warunkach. Dzięki kontrolowanej temperaturze zamówione produkty zachowają swoją świeżość. Dostawa w ramach InPost Fresh zapewnia Ci wygodę – otrzymujesz swoje zakupy w określonym z góry i precyzyjnym terminie i to bez wychodzenia z domu.

Dodatkowe, przydatne funkcjonalności
W InPost Fresh w łatwy sposób, na bieżąco, podejrzysz statusy i aktualizacje związane ze złożonym zamówieniem. Aplikacja umożliwia również definiowanie różnych adresów dostawy, dzięki temu zawsze masz je pod ręką.

Gdzie działamy

Zakupy z aplikacji InPost Fresh dowozimy na adresy znajdujące się w obrębie Warszawy, Krakowa i Łodzi. Stale poszerzamy jednak zakres naszych usług - więcej miast wkrótce!
Updated on
Sep 2, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
This app may share these data types with third parties
Location and App info and performance
This app may collect these data types
Location, Personal info and 3 others
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

What's new

Odpowiadając na potrzeby naszych Użytkowników usprawniliśmy aplikację i wprowadziliśmy niezbędne poprawki. Zapraszamy na zakupy!