Blejeseshkoj

blejeseshkoj.com një website në të cilin është themeluar në vitin 2018 dhe fuqizohet në kuadër të Optimum sh.p.k. Qëllimi i themelimit është se klientët të bëjnë blerje online, më lehtë dhe më shpejtë. Kështu mund të arrijmë në çdo kohë ti shërbejmë klientëve tonë. Në këtë platformë elektronik mund të bëni blerje nga super market, librari, teknologji, tekstil, artikuj dekorativ, lodra dhe shumë produkte të tjera. Blerjet në blejeseshkoj.com bëhen lehtë dhe transporti në Prizren dhe rrethinë kryhen brenda 2 ore kurse në vende të tjera brenda Kosovës kryhen brenda 24 ore. Transporti do të jetë falas. Ju sigurojmë mundësi kthimi me kupon brenda 48 ore, kujdesje dhe shërbim ndaj klientëve 24/7, sigurim ndaj kualitetit maksimum. Gjatë blerjes shporta klientit duhet të jetë minimum 5,00 €. Do të jemi gjitmonë pranë konsumatorëve me produktet e rreja dhe me zbritje maksimale.
Read more
Collapse
5.0
4 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Version 1.4

fixed some bugs
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
July 27, 2018
Size
3.5M
Installs
100+
Current Version
1.4
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases
Permissions
Offered By
sertac salcini
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.