Kuk Commerc

Kompania “KUK-COMMERC” që nga viti 1974, filloi veprimtarin si punëtori e vogël zejtare e cila aktivitetin e vet e ka zhvilluar në një lokal të vogël me mjete të pakëta. Kishte të punësuar pronarin dhe një punëtor, të cilët kanë prodhuar dhe riparuar mjete bujqësore si sëpata, kazma, lopata, pluxhe etj.Ndërsa nga llamarina janë punuar olluqe për shtëpi, koftorrë, shporeta etj. Në vitin 1989 uregjistrua si ndërmarrje prodhuese tregëtare me emrin “KUK-COMMERC”, dhe në rradhët e saj punëson një numër të konsideruar punëtorësh, ndërsa tani në gjirin e vet Kompania ka më së 50 punëtor të kualifikuar në lëmitë përkatëse.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

fixed some bugs
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 16, 2019
Size
4.0M
Installs
10+
Current Version
1.3
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Interstellarsoft
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.