Aplikacioni DuaPune është i realizuar si një pikë takimi e kërkesave dhe ofertave të tregut të punës, ku punëkërkuesit dhe punëdhënësit gjejnë njeri-tjetrin, me anë të përdorimit të teknologjive moderne.

Ky aplikacion i vjen në ndihmë punëkërkuesit në krijimin e një mundësi më tepër, për të bërë të njohur përvojën, kualifikimet dhe interesin e tyre për të aplikuar për punë.
Read more
Collapse
4.5
28 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

- Job Detail Improvements
- Minor Bug Fixes
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 13, 2019
Size
7.1M
Installs
5,000+
Current Version
1.1
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
DM Consulting Services
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.