Hakem Yönetim Sistemi

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Türkiye'de en çok kullanılan TFFHGD,ASKF ve İHK için tasarlanmış Web Tabanlı Yönetim Sistemidir.

Uygulama Hakem Yönetim Sistemi Web Tabanlı Yönetim Sistemi için geliştirilmiştir.

Hakem Yönetim Sistemi Nedir?
Hakem Yönetim Sistemi TFFHGD (Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği) şubeleri ve İl Hakem Kurulları ve ASKF (Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu) şubelerinin ortak kullandığı Web Tabanlı Yönetim Sistemidir. Sistem 2012 yılından itibaren kesintisiz hizmet vermektedir. www.hakemyonetimsistemi.com ve www.tffhgd.com alan adlarından hizmet vermektedir.

Hakem Yönetim Sistemini Hangi İller Kullanıyor?
Bursa, Tekirdağ, Edirne, Bolu, Kırklareli, Karabük ve Çanakkale illerinde sistem kullanılmaktadır.

Uygulama ile neler yapılabilir?
* Atama Modülü: Gözlemci ve Hakemler Atamalarını listeleyebilir, onaylayabilir. Atamada görevli diğer Hakem ve Gözlemcilerin onay durumunu görüntüleyebilir ve iletişim kurabilirler.
* Olay Raporu: Gözlemci ve Hakemler raporlarını listeleyebilir. Yönetim tarafından Onaylanmamış raporları görüntüleyebilir ve düzenleyebilir. Yeni rapor hazırlayıp daha sonra düzenlemek için Ara Kayıt yapabilir veya Yönetime gönderebilir.
* Disiplin Raporu: Gözlemci ve Hakemler raporlarını listeleyebilir. Yönetim tarafından Onaylanmamış raporları görüntüleyebilir ve düzenleyebilir. Yeni rapor hazırlayıp daha sonra düzenlemek için Ara Kayıt yapabilir veya Yönetime gönderebilir.
* Hakem Raporu: Hakemler raporlarını listeleyebilir. Yönetim tarafından Onaylanmamış raporları görüntüleyebilir ve düzenleyebilir. Yeni rapor hazırlayıp daha sonra düzenlemek için Ara Kayıt yapabilir veya Yönetime gönderebilir.
* Esame Listesi: Hakemler raporlarını listeleyebilir. Yönetim tarafından Onaylanmamış raporları görüntüleyebilir ve düzenleyebilir. Yeni rapor hazırlayıp daha sonra düzenlemek için Ara Kayıt yapabilir veya Yönetime gönderebilir.
* Gözlemci Raporu: Gözlemciler raporlarını listeleyebilir. Yönetim tarafından Onaylanmamış raporları görüntüleyebilir ve düzenleyebilir. Yeni rapor hazırlayıp daha sonra düzenlemek için Ara Kayıt yapabilir veya Yönetime gönderebilir.
* Mazeret Modülü: Mazeret ekleyebilir. Mazeretleri listeleyebilir veya silebilir.
* Çalışma Günleri: Çalışma Günlerini düzenlebilir.
* Personel Listesi: Belirli özelliklere göre sistemdeki personelleri filtreleyebilir/listeleyebilir. Mobil cihazdan direk arama veya e posta ile iletişim kurabilir.
*

Açıklamalar
Yönetim: İlinizde Atama Yapan Birimi temsil eder.
Personel: İlinizde bulunan Gözlemci, Hakem ve Yönetim'i temsil eder.

Mazeret Modülü Nedir?
Sistem kullanıcıları bu modülü kullanarak mazeret eklerler. Yönetim tarafından atama yapılırken, tüm personelin mazeret zamanları dikkate alınmış olur. Mazeret zamanlarında görevlendirilmeler engellenmiş olur.

Çalışma Günü Modülü Nedir?
Sistem kullanıcıları bu modülü kullanarak eklerler. Yönetim tarafından atama yapılırken, tüm personelin Çalışma Günleri dikkate alınmış olur. Çalışma günleri dışında görevlendirilmeler engellenmiş olur.
TFFHGD most commonly used in Turkey, and IHC ASKF is designed for Web Based Management System.

Referee Application Management System has been developed for Web-Based Management System.

The referee Management System What is it?
The referee TFFHGD Management System (Active Football Referees and Observers Association of Turkey) branches and Provincial Referees Committees and ASKF (Amateur Sports Clubs Federation) Web Based Management is a system that uses common branches. The system provides continuous service since 2012. Www.hakemyonetimsistemi.co and www.tffhgd.co serves the domain name.

Which Provinces Uses the referee Management System?
Bursa, Tekirdag, Istanbul, Bol, Kırklareli system is used in Karabük and Çanakkale.

What can be done with the application?
* Assignment Module: The Referees and Observers may list their assignment, can confirm. You can view the approval status of officials and other observers Referee assignment and communicate.
* Event Report: Observer and Referee may report lists. You can view and edit unconfirmed reports by management. To edit the Registry can prepare a new report later or send Arar Administration.
* Discipline Report: Observer and Referee may report lists. You can view and edit unconfirmed reports by management. To edit the Registry can prepare a new report later or send Arar Administration.
* Referee Report: Referees can list the report. You can view and edit unconfirmed reports by management. To edit the Registry can prepare a new report later or send Arar Administration.
* Esame List: Referees can list the report. You can view and edit unconfirmed reports by management. To edit or prepare a new report later Registration Search can be sent to the Board.
* Observers Report: Observers can list their reports. You can view and edit unconfirmed reports by management. To edit or prepare a new report later Registration Search can be sent to the Board.
* Excuse Module: You can add an alibi. You can excuse or delete lists.
* Working Days: You can edit the Working Days.
* Personnel List: You can filter by specific characteristics personnel in the system / can list. It can communicate with directly call or e-mail from a mobile device.
*

Descriptions
Management: Assignment Units represent your province Author.
Personnel: Observers in your province, it represents referee and Management.

Excuses Module What is it?
System users are using this module adds an excuse. While appointed by the Board, all of the staff would be taken into account when excuses. Make-up studies commissioned at the time prevented.

Labor Day Module What is it?
System users are using this module adds. While appointed by the Board, all of the staff would be taken into account Working Days. Working days outside studies commissioned prevented.
Read more
Collapse
4.6
9 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Onay Bekleyen Atamaların adeti ikon rozeti olarak gösterilmektedir.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 5, 2017
Size
11M
Installs
500+
Current Version
0.0.14
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Hakem Yönetim Sistemi
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.