Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Bebe ve çocuk giyim sektörünün merkezlerinde büyüyen ve tanınan bir marka olmak amacıyla yola çıkan sektörün göz bebeği firmalarından biridir.


Ülkemizi dış pazarlarda en iyi şekilde temsil etmeyi ve bebe ve çocuk giyim sektöründeki birikimini ve gücünü daha rafine ve profesyonel bir şekilde göstermeyi hedeflemiş bir firmadır.


“yenilikçiliğe açık” tecrübeli ekibiyle, hedeflerine ulaşmak için, eğitim ve kurumsallaşma çalışmalarıını etkin bir biçimde sürdürmektedir.


“ar-ge ve tasarıma” gereken önemi vermekte ve sektörünü hem uluslararası hem de ulusal boyutlarda yakından izlemektedir.


Rekabet gücünü arttırarak ve bunu kalıcı kılacak argümanları oluşturarak “yaşayan bir şirket” olmanın yolundadır.


Bu sektörde birbirini tekrar edip taklit eden bir firma olmak yerine, yeni rotalar çizen, kendinden emin bir şekilde yeni ufuklara açılan bir firmadır.


Özgün tasarımlara doğru adımlar atmaya başlamış, bunun için firmanın ar-ge tasarım kabiliyetlerini artırmış ve koleksiyonlarında yeni bir konsepte geçmeyi başarmış, böylelikle sektöründe izlenen firma olma ayrıcalığını sürdürebilmiştir.


Sektöründeki yerli piyasalardaki imaj ve tarz önderliğini yenilemiş ve farlılık oluşturmanın gücünü kullanmayı bilmiştir.


Çorap tasarımlarına ve üretimine de başlamış, iddialı olduğu bu alanda kendisine yeni hedefler belirlemiştir.


Kalitenin vazgeçilmezliğinin bilinciyle kalite konusunda yeni çalışmalar yaparak, kaliteyi doğrudan ve dolaylı etkileyen bazı eksikliklerini gidermeyi önemli ve öncelikli olarak görmüştür. Bu çerçevede aşamalı bir «kalite eylem planı» hazırlanarak, ilk basamağı yürürlüğe girmiştir.


Avrupa’da sektörüyle ilgili son gelişmeleri ve trendleri yerinde gözleyip değerlendirilerek bu konuda ayrıntılı çalışmalar yapmıştır.


Yapılan ve devam eden bütün bu çalışmalar neticesinde firmanın marka değerindeki artış trendini sürdürmeyi başarmıştır.


Daha kurumsal ve itibarlı bir firma olma yolunda önemli adımlar atmaya devam etmektedir.


Sonuç olarak; “sürdürülebilir büyümenin” ve “yaşayan şirket formuna” ulaşmanın yolunda kayda değer ilerlemeler sağlamıştır.


Yarınlara umutla bakabilme ve geleceğini planlayabilme vizyon ve kabiliyetini yitirmeden uluslararası ve ulusal bağlamda sektördeki zor koşullar altında inandığı yolda kararlılıkla yürüme azmini ve cesaretini göstermiş bir firma olarak, daha büyük atılımların hazırlık ve değerlendirmesini yapmaktadır.


2016 yılını atılım yılı olarak görmekte ve bunun gereğini yapmaya çalışmaktadır.
Baby and children's clothing industry pupil of the road in order to become a brand recognized in the central sector is growing and is one of the companies.


show the best way to represent our country in foreign markets and the accumulation of baby and children's clothing industry and power more refined and professional way is a company that aims.


"Open innovation" with its experienced team to achieve their goals, continue their education and institutionalization Studies effectively.


"R & D and design" to give the necessary importance and the sector is followed closely in both international and national dimensions.


increasing competitiveness and creating arguments to make it permanent "living company" is on its way of being.


Instead of being a company in this industry again whether mimicking each other, drew new routes, confident manner is a company opened new horizons.


The original designs have begun to take steps towards the company for its R & D and design capabilities have increased their collection has been able to pass on to a new concept, so the company was able to maintain the privilege of being adopted in the sector.


It renewed its leadership in the domestic market image and style in the industry and has succeeded in using its power to create differences.


Socks have started to design and manufacture, has set itself new targets to be ambitious in this area.


making new studies on the quality awareness of the quality of indispensability, to correct some of the deficiencies that affect the quality of the direct and indirect is seen as important and priority. In this context, a gradual «quality action plan» prepared, the first step has entered into force.


evaluating the site, observing the latest developments and trends related to the sector in Europe has made detailed studies on this subject.


In all this work done and in progress as a result was able to maintain the growth trend in the value of the brand of the company.


towards more institutional and not a reputable company continues to make significant strides.


As a result; "Sustainable growth" and "the living company form" provided reaching record values ​​in the way of progress.


As a company that has demonstrated the ability to look with hope to the future and the future plans Ability vision and ability without losing the national and international context in the way he believes in hard conditions in the sector resolutely walk the determination and courage, which make bigger strides preparation and evaluation.


The year 2016 as a breakthrough year and is trying to see the need for it.
Read more
5.0
3 total
53
4
3
2
1
Loading...

What's New

İyileştirmeler.
Read more

Additional Information

Updated
December 14, 2016
Size
4.7M
Installs
10+
Current Version
0.0.4
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Ctrl F5 Digital Partner
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.