Biletall Acente Uygulaması

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Biletall ‘ın acenteler için geliştirdiği tüm bilet işlemlerini; yurtiçi & yurtdışı uçak, otobüs, ido bileti satış, iade, rezervasyon, faturalama yapabilecekleri mobil uygulama.

Artık acenta olarak da Biletall’ın geniş firma ağından, ucuz ve hızlı hizmetinden yararlanabileceksiniz. İdo, Ulusoy, Metro Turizm, Varan, Süha, Seç, THY, Pegasus, Atlasjet, Onur Air, Anadolu Jet gibi 500’den fazla firmanın yurt içi ve yurt dışı seferlerinde arama yapabilir, toplu bilet kesebilir, tüm faturalama ve ödeme işlerinizi (Kredi Kart,Acente tanımları,Ön Ödeme yükleme,Fatura Talepleri,Babs Formu) uygulama sayesinde kolayca yapabilirsiniz.

Uygulama sayesinde bir otobüs ya da uçak bileti satış acentesinin sahip olduğu tüm kabiliyetlere sahip olacaksınız. Saymak gerekirse:

Acenta olarak kendi hesabınızdan yurtiçi ve yurtdışı uçak, otobüs ve ido bilet sorgulama ve biletleme işlemlerini yapabilir,
Gidiş Dönüş bileti kesebilir,
Yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti kesebilir,
Müşterileriniz için Check-in ve rezervasyon takibi yapabilir,
Void ve cezalı iade işlemi yapabilir,
Sistem mesajlarını görüntüleyebilir,
Bilet arama işlemlerini gerçekleştirebilir,
İşlem raporlarını görüntüleyebilir,
Sistem tanımlamaları yapabilir(Kredi Kart,Acente tanımları,Ön Ödeme yükleme,Fatura Talepleri,Babs Formu)
Detaylı işlem geçmişini görüntüleyebilirsiniz.

Tüm ihtiyaçlarınızı tek yerde topladık. Dünyanın en kapsamlı bilet acentesi olmak için siz de biletall acente uygulamasını indirin ve bu yeni trendi yakalayın.

Türkiye’den Ankara, İzmir, İstanbul, Konya, Kayseri, Isparta, Gebze, Kastamonu, Uşak, Sivas, Afyon, Alanya, Antalya, Mersin, Adana, Aydın, İzmit, Eskişehir, Manisa, Balıkesir, Denizli, Yalova, Bursa ve daha bir çok ilden; Dünyanın her ülkesi ve şehirleri için bilet kesebileceğiniz ve bu sayede her türlü gezi, tur, seyahat ve tatil organizasyonu düzenleyebileceğiniz bir uygulama.

Acenteler sizin gibi olmak isteyecek!

Biletall Acente Uygulaması ile artık tüm otobüs ve uçak şirketleri için bir şube olabileceksiniz. Son teknolojiyi kullanarak online bilet kesebilen bir acente olacak, otogar ve terminalde fark edilmek için çaba sarf etmeyeceksiniz. Sürekli genişleyen hizmet ve bilet kapsam ağıyla siz de Biletall acentesi olmanın avantajlarından faydalanın.
Biletall 's operations developed for all ticket agencies; Domestic & international plane, bus, IDO ticket sales, refunds, booking, mobile apps can do the billing.

Now, the agency also Biletall from large corporate network, you will be able to benefit from cheap and quick service. Ido, Ulusoy, Metro Tourism, Varanda, Suha, selected, Airlines, Pegasus, Atlasjet, Onur Air, Anadolu Jet, such as more than 500 companies in the domestic and can search for international flights, you can cut public tickets, all billing and payment business (credit card, agency definitions, loading Prepay Billing Claims, Babs Form) can easily through the application.

Through the application, you have the ability to have all of a bus or air ticket sales agents. Count up:

domestic and foreign agents from your account as air, bus tickets and IDO inquiry and make the ticketing process,
Round trip tickets can cut,
Domestic and international flights, you can cut,
Check-in for your clients and make follow-up book,
Void and make the suspended extradition proceedings,
You can view the system messages,
Tickets can perform search operations,
You can view the transaction report
The system can identify (Credit Card, agency definitions, loading Prepay Billing Claims, Babs Form)
You can view detailed transaction history.

We have collected all your needs in one place. Download the app for you too biletall agencies to be the world's most extensive ticket agency and catch this new trend.

From Turkey, Ankara, Izmir, Istanbul, Konya, Kayseri, Isparta, Gebze, Kastamonu, Istanbul, Istanbul, Izmir, Alanya, Antalya, Mersin, Adana, Aydin, Izmit, Eskişehir, Manisa, Balıkesir, Denizli, Yalova, Bursa and more many provinces; You can cut ticket for each country in the world and cities and so all kinds of trips, tours, an application that you can arrange travel and leisure organization.

Agents will want to be like you!

Biletall with Agent application will no longer be a branch for all bus and airplane companies. Using the latest technology that can cut through an online ticket agency, the bus station and the terminal will not strive to be the difference. You also continually expanding the scope of services and ticketing network to take advantage of being Biletall agencies.
Read more
Collapse
4.0
24 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
February 9, 2016
Size
237k
Installs
5,000+
Current Version
1.1
Requires Android
2.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Biletall.com
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.