Spektrum

Contains Ads

Përmes këtij aplikacioni keni mundësinë që të informoheni për lajmet e fundit nga Shqipëria, Rajoni dhe Bota. Aplikacioni ofron mundësinë e zgjedhjes së kategorive të lajmeve për të cilat keni dëshirë të informoheni.
Gjithashtu mund të ndiqni në kohë reale edhe Radio SPEKTRUM.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

*New Color
*Bug Fixes
*Background optimizations.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 20, 2017
Size
5.9M
Installs
100+
Current Version
1.0.3
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
ISA NET
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.