3.7
348 reviews
50K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

İş Bankalı olsanız da olmasanız da hatıralarınızı ve belgelerinizi Dijital Kasa’da gönül rahatlığıyla güvence altına alabilirsiniz. Dijital Kasa’nın size sunduğu 2 GB’a kadar ücretsiz depolama alanında şifrelerinizi, rehberinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı veya belgelerinizi güvenle saklayabilir ve tüm bunlara dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden kolayca ulaşabilirsiniz.

Dijital Kasa’yla anılarınız emin ellerde!

Fotoğraf ve videolarınızı Dijital Kasa’ya güvenle aktararak anılarınızı her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Videolarınız ne kadar yer kaplarsa kaplasın silmek zorunda kalmaz ve bu sayede telefonunuzda kolayca yer açabilirsiniz. Böylece telefonunuz bozulsa bile anılarınızı asla kaybetmez, arşivinizi dilediğiniz kadar genişletebilirsiniz.

Dijital Kasa’nın kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde, aradığınız dosyaya hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Üstelik Dijital Kasa’nın Ortak Paylaşımlı Link özelliği ile güvenli bir link oluşturarak, sakladığınız dokümanları dilediğiniz kişilerle, dilediğiniz platformda hızlıca paylaşabilirsiniz.

Dijital Kasa ile online mecralarda şifre hatırlama problemi de son buluyor!

Dijital mecralarda kullandığınız şifrelerinizi Dijital Kasa’da güvenle saklayabilir, ihtiyaç duyduğunuzda şifrelerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca otomatik şifre doldurma özelliği ile şifreleriniz her zaman elinizin altında. Böylece dijital işlemlerinizi kolayca yürütebilir, şifre unutma derdini sonlandırabilirsiniz.

Dijital Kasa Belge Tarama Özelliği sayesinde hiçbir dosyanızı unutmayacaksınız!

Yanınızdan ayırmamanız gereken tüm belgeleri Belge Tarama Özelliği ile Dijital Kasa’ya yükleyebilir, belgeleri unutmanız durumunda ortaya çıkabilecek olumsuzlukların kolayca önüne geçebilirsiniz.

Unutmamanız gereken ne varsa Not Ekleme özelliği ile Dijital Kasa’da!

Dijital Kasa’ya ekleyeceğiniz notalara 7/24 kolayca erişebilirsiniz. Ders veya iş notlarınızı bir arada tutarak, paylaşmanız gerektiğinde güvenli bir şekilde notlarınızı paylaşabilirsiniz. Tüm bunların yanında telefon rehberinizi de Dijital Kasa’da kolayca saklar ve telefonunuzu kaybetseniz bile numaralarınızı kaybetmezsiniz.

Üstelik İş Bankası ile Hızlı Giriş seçeneğini kullanarak, hızlıca giriş yapabilir ve Dijital Kasa’nın kolaylıklarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz!

Dijital Kasa’ya ilk kayıt olduğunuzda üyeliğiniz 2 GB kapasiteli ücretsiz Mini Kasa ile başlar ve kasanızın kapasitesini dilediğiniz zaman arttırabilirsiniz.
Updated on
Mar 16, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Photos and videos, Audio and 3 others
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

Ratings and reviews

3.7
348 reviews
Serhat Demirkıran
March 11, 2021
İyiii
4 people found this review helpful
Did you find this helpful?
fahri k
November 23, 2020
Tc kimlik numarasina niye ihtiyaci var bu uygulamanin? Adresimi ve telefon numarami ne yapacaksiniz? Kullanmadan direkt sildim.
6 people found this review helpful
Did you find this helpful?
Türkiye İş Bankası A.Ş.
December 14, 2020
Değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz. Dijital Kasa medya, şifre ve kişisel notlarınız gibi dijital varlıklarınız için güvenli depolama hizmeti sunmayı temel almaktadır. Güvenlik politikamız gereği kimlik doğrulaması yapılabilmesi ve hizmet sözleşmemize eklenmesi için e-posta ile kayıt olurken T.C., adres ve telefon bilgileriniz sorulmaktadır.
Burak Çayır
September 28, 2020
Doğrulama kodu yüklenmiyor
3 people found this review helpful
Did you find this helpful?
Türkiye İş Bankası A.Ş.
December 13, 2020
Belirttiğiniz sorun kapsamında, kontroller gerçekleştirilmiş ve yaşadığınız sorun giderilmiştir. Her türlü görüş ve önerilerinizi www.isbank.com.tr’de Bize Ulaşın’dan ya da 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizden bize iletebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.