KontX WEB

I-SOFT SHPK

E themeluar në vitin 2010, I-SOFT SH.P.K. ka punuar si një sistem i menaxhimit komercial për të përmbushur nevojat e ndërmarrjeve të vogla dhe të mesme, ndërmarrjeve të mëdha dhe të mesme, institucioneve edukative,agjencioneve dhe organizatave qeveritare, si dhe menaxhimin komercial kontrollin dhe rregullimin e sektorëve të ndryshëm.

Është duke tregtuar me pako programin komercial online KontX-2014 Software si një shërbim i cili është plotësisht i drejtuar në një infrastrukturë të zhvilluar nga I-SOFT SH.P.K dhe nëpërmjet internetit.

Me qëllim të krijimit të ndërgjegjësimit sektorial, mundësojmë menaxhimin e të gjitha kërkesave përmes një sistemi të vetëm KontX-2014, të zhvilluar nga ekspertët e fushës së softuerëve dhe duke e sjellë në gjendje më lehtë të përdorueshme me përditësimin e përditshëm të moduleve. Ne jemi duke organizuar përdorimin më të lehtë nga ana e punonjësve të çdo niveli të moduleve të përcjelljes së stoqeve – depos, modulin e kërkesave, ofertave, porosive, menaxhimit të financave, bankës, arkës, përcjelljen e çeqeve-faturave, kontabilitetit zyrtar, personelit, prodhimit, shërbimit teknik, programit hotelier.

I-SOFT me numra

I-SOFT, më e mira në Kosovë në fushën e softuerëve, sjellë rehati dhe profesionalizëm në sistemin e menaxhimit të kompanive të mëdha, të mesme dhe të vogla sipërmarrëse; I-SOFT me përvojë mbi 5 vjeçare, duke qenë partner i zgjidhjes për qindra kompani, dëshiron që në mbi 400 kompani, mbi 1000 përdorues, mbi 100 video edukative, mbi 200 përdorues të mobil-it, të sjellë teknologjinë e tij dhe t’ju bëjë pjesë të familjes së tij. Ejani, bashkohuni me ne!
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Updated
February 29, 2020
Size
3.3M
Installs
100+
Current Version
1.5
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
I-SOFT
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.