Meteoradar In-počasí

2,155
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Mezi hlavní funkce patří zobrazení aktuálních srážek nad ČR (tzv. radarových snímků). Poznáte tak, kde aktuálně prší nebo sněží. Aplikace je dobrým pomocníkem na vaše cesty a výlety.

V dalších vrstvách můžete zobrazit teploty z meteostanic v ČR nebo zprávy o aktuálním počasí od uživatelů serveru www.In-Pocasi.cz.

Aplikace umožňuje zasílat informace o počasí ve vaší lokalitě. Pokud se u vás vyskytuje například silná bouřka, stačí v aplikaci vytvořit hlášení o počasí, které si následně přečtou stovky lidí. Přidat můžete aktuální fotografii či popis počasí. Ostatní lidi tak varujete před nepříznivým počasím, které panuje ve vašem městě a pravděpodobně zasáhne i další.

Srážky a jejich předpověď (radar)
Aplikace na mapě zobrazí aktuální srážky nad Českem a Německem s přesností až 1 km. Nechybí ani předpověď jejich vývoje na následující hodinu. Přesně tak poznáte, kdy přeháňka dorazí přímo do vašeho města.

Údaje z meteostanic
Na mapě jsou dostupné údaje z více než 100 meteorologických stanic. Meteorologické stanice zaznamenávají teplotu, vítr, srážky ale i vlhkost nebo tlak vzduchu.

Blesky
V případě bouřek aplikace zobrazí i místa, kde uhodil blesk. Na základě radarového snímku potom poznáte, jak se bude bouřka nadále vyvíjet.

Meteozprávy
Aplikace zobrazuje informace o počasí přímo od uživatelů, kteří sledují počasí v daných místech.

Přidávejte informace o počasí
Aplikace umožňuje zasílat informace o počasí ve vaší lokalitě. Pokud se u vás vyskytuje například silná bouřka, stačí v aplikaci vytvořit hlášení o počasí, které si následně přečtou stovky lidí. Ostatní lidi tak varujete před nepříznivým počasím, které panuje ve vašem městě a pravděpodobně zasáhne i další.


http://www.in-pocasi.cz/aplikace/meteomapy.php
The main features include display of actual rainfall over the Czech Republic (ie. Radar images). You will know where actually raining or snowing. The application is a good helper for your trips and excursions.

In other layers you can display the temperature of meteorological stations in the Czech Republic or message about the current weather from server users www.In-Pocasi.cz.

This application allows you to send information about the weather in your location. If you are suffering from a bad thunderstorm example, just in the application to create a weather report, which then read by hundreds of people. Add your current photo or description of the weather. Other people and warns against inclement weather that prevails in your town, and is likely to reach even further.

Precipitation and weather (radar)
Applications on the map displays the current rainfall over the Czech Republic and Germany with an accuracy of 1 km. There is also a prediction of their development to the next hour. Exactly know when showers arrive directly to your city.

Data from weather stations
The map data are available from more than 100 weather stations. Meteorological stations record the temperature, wind, precipitation as well as humidity or air pressure.

Flash
In the case of storms and the application displays the place where lightning struck. Based on the radar picture then you will know how the storm will continue to evolve.

Meteozprávy
The application displays weather information directly from users who monitor the weather in these locations.

Add weather information
This application allows you to send information about the weather in your location. If you are suffering from a bad thunderstorm example, just in the application to create a weather report, which then read by hundreds of people. Other people and warns against inclement weather that prevails in your town, and is likely to reach even further.
 

http://www.in-pocasi.cz/aplikace/meteomapy.php
Read more
Collapse
4.2
2,155 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

1.1.3, 1.1.2
Opravy stability aplikace

1.1.1
Přidán německý radar
Možnost se registrovat a přihlásit ke svému účtu
Možnost sdílet počasí a sledovat sdílení ostatních
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
July 27, 2016
Size
3.6M
Installs
100,000+
Current Version
1.1.3
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
InMeteo
Developer
InMeteo, s.r.o. Kotíkovská 1268/75 Plzeň 323 00
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.